Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem “fáj” amikor valakivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem “fáj” amikor valakivel hetekig / hónapokig beszélgettek és egy szép napon úgy döntötök, hogy “na ezt most letiltom, mert csak” ? :D

Figyelt kérdés

Kortól, nemtől függetlenül válaszolhattok, mert nekem nem sikerült megfejtenem, pedig már annyit agyaltam rajta.


Tehát adott egy normális, kedves férfi. Ha összeadnám az elmúlt hónapokat, órákra bontanám a beszélgetésünk idejét, azt mondanám, csevegtünk vagy 250 órát is, és egyetértünk abban, hogy nem érdemes 200 kilométert utazni, amíg nem kedveljük egymást eléggé. Sőt, nem is konkrét kapcsolat reményében beszélgetek másokkal, csupán jólesik.


Na aztán itt üt be a nagy ősrobbanás, és többé nem tudok neki írni. Oké, letudom annyival, hogy ennek valami baja van, vagy éppenséggel meggondolta magát, vagy akármi, de, hogy már meg sem tudom számolni az elmúlt évek során érkező bannt, rettenetes.


Úgyhogy itt, most megkérdezem. Nők is válaszolhatnak, ugyanis tudom, hogy náluk is nagy hóbort a tiltogatás; miért?


Nem sajnáljátok azt az időt? Nem konkrétan a másik életéből, hanem a sajátotokból. Annyi mindent megosztotok a másikkal, annyi mindenről meséltek, elfogad benneteket, erre csak úgy elengeditek a dolgot.


2021. aug. 27. 14:51
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
20# Igen, ez bosszant a legjobban.
2021. aug. 27. 16:12
 22/25 anonim ***** válasza:
68%

Na, látom, mindenkit megszórt itt a lepontozó troll... Tapsoljuk meg őt az ügyességéért.


19: Ezzel óvatosnak kell lenni. Nem biztos, hogy valaki nem szeretne találkozni veled, csak mert nem szekál a randival. Én pl. szinte sosem erőltetem a randizást a nőkkel, de aki érdekelt, azzal mégis valahogy eljutottunk oda előbb vagy utóbb.


A letiltás viszont szánalmas dolog, pláne ha semmi alapos oka nem volt erre a letiltó félnek. Mert az, hogy nem válaszolok, az még oké, néha elhagy a kedv, de hogy a másiknak is lezárjam az utat a kommunikációra, az gusztustalan és bunkó cselekedet.


#3 és #15 voltam.

2021. aug. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
10%
14 évesen csináltam ilyesmit fiúkkal, élveztem ahogy szenvednek. Szerencsére kinőttem belőle és rájöttem mekkora parasztság. De mi tagadás, akkori fejjel jó szórakozás volt. Húztam az agyukat, egész éjjel írogattunk egymásnak, utalgattam rá, h küldök nekik képet magamról ha szépen kérik.. aztán többet nem válaszoltam nekik, néztem ahogy kétségbeesve írogatnak
2021. aug. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
68%
Nincs benne gerinc, nem mer eléd állni, hogy figyelj, Kedveském, találtam fix pun.. it helyben. Vagy rád untam. Vagy a távolság megölte bennem a lelkesedést. Vagy akármi... Tudom, fáj, de nem is baj, ha a patkányok kihullanak az életedből!
2021. aug. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
79%

Mondjuk elég speciális az eset az enyém, de leírom, "ilyen is van" jeligére.


Beszélgettem egy lánnyal. Tök ugyanolyanok vagyunk, mindenben egyezik a véleményünk, egyedül az életvitelünk nem stimmel, legalábbis annyiban, hogy míg ő eljár emberek közé, én pedig nincs az a pénz, hogy szocializálódjak. Meg én nem dohányzom, ő viszont igen; azt mondtam neki, hogy engem nem zavar, valójában viszont de, nagyon zavart volna. Na, akárhogyan is, de egy idő után az érdeklődő, hosszú órákon át tartó beszélgetések kezdtek kifulladni, és amikor elhívtam volna találkozni, valami olyasmi volt a reakciója, hogy "ráérünk még, nem?". Nos, onnantól kezdve egy-két szóban válaszoltam neki (egyébként ő is), mígnem egy idő után sehogy. Nem tiltottam le, de innentől minek kínlódjak vele? Ő inkább haverokat akart, amikre, mint az előbb burkoltan írtam is, semmi szükségem. Úgyhogy többé nem válaszoltam neki. Gondolkodtam, hogy írjak-e neki mostanában, közel 1 hónap kihagyással, csak azért, hogy megírjam, de igazából minek? A többi nő is ezt csinálta velem éveken keresztül, meg letiltott, meg unmatchelt, meg ez, meg az, meg amaz, és ők sem sajnáltak engem, és annyira nem méltattak, hogy "bocs, de szerintem ne erőltessük"... szóval én sem fogok magyarázkodni. Kár, mert amúgy szépen indult.

2021. aug. 28. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!