Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem “fáj” amikor valakivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem “fáj” amikor valakivel hetekig / hónapokig beszélgettek és egy szép napon úgy döntötök, hogy “na ezt most letiltom, mert csak” ? :D

Figyelt kérdés

Kortól, nemtől függetlenül válaszolhattok, mert nekem nem sikerült megfejtenem, pedig már annyit agyaltam rajta.


Tehát adott egy normális, kedves férfi. Ha összeadnám az elmúlt hónapokat, órákra bontanám a beszélgetésünk idejét, azt mondanám, csevegtünk vagy 250 órát is, és egyetértünk abban, hogy nem érdemes 200 kilométert utazni, amíg nem kedveljük egymást eléggé. Sőt, nem is konkrét kapcsolat reményében beszélgetek másokkal, csupán jólesik.


Na aztán itt üt be a nagy ősrobbanás, és többé nem tudok neki írni. Oké, letudom annyival, hogy ennek valami baja van, vagy éppenséggel meggondolta magát, vagy akármi, de, hogy már meg sem tudom számolni az elmúlt évek során érkező bannt, rettenetes.


Úgyhogy itt, most megkérdezem. Nők is válaszolhatnak, ugyanis tudom, hogy náluk is nagy hóbort a tiltogatás; miért?


Nem sajnáljátok azt az időt? Nem konkrétan a másik életéből, hanem a sajátotokból. Annyi mindent megosztotok a másikkal, annyi mindenről meséltek, elfogad benneteket, erre csak úgy elengeditek a dolgot.


2021. aug. 27. 14:51
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
50%

Te vagy a férfi akit letiltottak?

"Tehát adott egy normális, kedves férfi. "

"de, hogy már meg sem tudom számolni az elmúlt évek során érkező bannt, rettenetes." "Nők is válaszolhatnak, ugyanis tudom, hogy náluk is nagy hóbort a tiltogatás; miért?" Hóbort...


Biztosan csak veled nincsen baj...komolyan egy kis önvizsgálat. Nem bántásból írom. Engem is tiltottak már le és utólag visszaolvasva, volt rá oka az illetőnek.

2021. aug. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
58%
De, érdemes 250 kilométert utazni. Főleg ha honapokról van szó már... Egy hétvégi kiruccanás.
2021. aug. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
78%

Több oka is lehet.


1. Például nem ő tiltott le, hanem van egy eltitkolt nője, aki felfedezte a levelezéseteket, és "rendet tett" a férfi életében, hallottam ilyet is. Egy ismerős nő a fiúja alakuló új nőkapcsolatának a fiú nevében írt valami lekoptatást, így tette el láb alól. Vagy a fiú érezte, hogy mégis a nője kell neki, nem te, de nem tudta hogy elmondani, inkább letiltott.


2. Talán lett valaki más, akivel esélyesebbnek tűnt a kapcsolat, és már terhes volt neki téged is ellátni levelekkel, és szintén nem merte ezt közölni, jobbnak látta, ha téged kihúz a konnektorból.


3. Valamikor nekem is volt olyan, hogy túl sok nő kezdett velem levelezésbe, naponta írtak többoldalas leveleket, és azon vettem észre magam, hogy reggeltől késő éjjelig csak levelezek, ettől egy idő után besokalltam, és nem válaszoltam senkinek, vagy olyan kedvetlenül és ritkán, hogy megérezték a lelkesedés elmúlását.

2021. aug. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
65%
Ennyi infóból, látatlanul azért elég nehéz megmondani, hogy mi történt. Nem te vagy az a KenAdams pali új profilról, akit két hét alatt öten ghostingoltak, tiltottak le, de szerinte nincs semmi probléma vele?
2021. aug. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
94%

Eleve nincs sok ertelme ilyen nagy távolság mellett beszélgetni. Es szerint ha mar beszeltek, jobb minel elobb talizni, mert igy a beszelgetesek alapjan egy kepzelt/vagyott emberbe zughatsz bele.


Egyebkent a tiltas azert tortenhetett mert o is rajott, hogy ekkora tavolsag mellett nincs semmi ertelme a beszelgetesnek.

2021. aug. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 Noren1989 ***** válasza:
53%
#3hoz hozzátenném még opcióként, hogy elkezdett valamit érezni, de tudja, hogy esélytelen a dolog.
2021. aug. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Jártam így egy nővel. Pár hónapig napi szinten chatelgettünk, aztán egyik napról a másikra minden előjel nékül letiltott facebookról meg viberről is.

Fájni nem fájt, mert nem akartam tőle semmit, csak igazából az okát nem értem azóta sem.

2021. aug. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
14%

Mi is neha tiltogatjuk egymast az online szerelmemmel aztan feloldjuk egymast es megy tovabb minden.


Nekem ez igy jo. Elvagyunk évek ota így :)♡

2021. aug. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
90%
Itt elég zavaró az ilyen azonnali, hirtelen katapultálás.
2021. aug. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
16%

---Akkor agyalj rajta többet, tedd fel magadnak a kérdést, hogy mit kellene tennem ebben a helyzetben? Mit kell meglátnom? stb stb. egyedi kérdések saját magadnak nem agyalni kell, hanem jókat kérdezni magadtól, mit és miért kezdetű kérdésekkel !!

?Miért kell egyetérteni, hogy 200 km messze van? soha de soha nem lehet a távolság akadály, csak saját magad.


Én 6 éven át éltem 200 km távkapcsolatban, hétvégeken utazás általában mindig én, mert vidék – főváros. szóval ha van kiért akkor semmi sem lehet adadály…még a több 1000 km sem, vannak példák youtube –on keressetek rá…


Szóval te vagy akit letiltott egy nő, és sok sok bant kaptál.

Ennek oka van…

Gondolkozz el azon, hogy ki kezdte előbb azt a kifogást, hogy 200 km –t nem utazunk a másikért.

Ha férfiként ennyit nem ér meg neked egy nő, akkor személy szerint én is bannolnálak.

Gondolom nem várod el nőként lépjen először, hogy veled akar lenni?

Bár én nő vagyok és én mentem, irtam már vidék –főváros…mindegy…a szándék a lényeg, hogy TE mint férfi, miért nem ajánlod fel, hogy legalább félúton találkozzatok.?


A miért, hogy hónapokat energiát időt tesz egy olyan kapcsolatban aminek se eleje se vége…tulajdonképpen tudod mit akarsz attól akivel eltöltesz ennyi időt?


De, igen én pl 8 hónapot töltöttem el valakivel online, de már az első hónap után látni akart 200 km volt a távolság. …egyéb dolgok közbejöttek…volt bann is, de örülten hiányzott ezért visszakerült….mindegy….

2021. aug. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!