Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A szép lanyokhoz miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szép lanyokhoz miért nem merek csak úgy odamenni beszélgetni?

Figyelt kérdés
Mindenhol ott vannak. Pl buszmegálló, pláza. Megőrülök értük. Nem merek velük csak úgy beszélni. Aztán haza megyek és szomorú vagyok ez miatt.

2020. máj. 8. 11:26
1 2
 1/13 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
Attól függ, milyen indokkal szeretnél. Csak haverkodni, akkor bátran. Viszont ha te pl 3/10-es hapsiként akarsz odamenni egy 8/10-es csajhoz, kapcsolati szándékkal, akkor inkább hagyjad, csak fájdalom lesz a vége.
2020. máj. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hát igazából én nem vagyok annyira válogatós. Egy lanyhoz se merek odamenni.
2020. máj. 8. 11:30
 3/13 anonim ***** válasza:
47%
Mert tudod, hogy csóró, és ez által kevés vagy hozzájuk.
2020. máj. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Csóró nem vagyok de gazdag se. Rosszul fogalmaztam. Nem merek odamenni nekem tetsző lanyokhoz. Egyikhez se. Szóval nem kiralynokre hajtanék.
2020. máj. 8. 11:44
 5/13 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:

Hát, ha "hozzád passzoló" lányokhoz nem mersz odamenni, kezdeményezni, akkor fölös pánik.

Gyakorolj olyan embereken, lányokon, akiknek nem számít a véleménye ha esetleg kocc lenne.

2020. máj. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
48%
nem "ez miatt", hanem "emiatt".
2020. máj. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mert önbizalom hiányod van.
2020. máj. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
tini kategória..
2020. máj. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nincs önbizalmad, nincs tapasztalatod, nincs semmid. Persze, hogy félsz. Ezt így nem is lehet. Lassan kell felépíteni.
2020. máj. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Sajnos már rég nem vagyok tini, nagyon elszaladt az idő. De nem akarok ilyen lenni.
2020. máj. 8. 16:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!