Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szakítanál a szerelmeddel, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanál a szerelmeddel, ha kiderülne, hogy Incel volt?

Figyelt kérdés

2021. aug. 25. 20:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
90%

Nem feltétlenül. Kérdés, hogy milyen értelemben volt az pl. Ha csak simán nem tudott előttem nőt összeszedni, de amúgy mindig normális volt, miért szakítanék vele? Nettó hülyeség, ha amúgy jól összepasszolunk és mindig normális jellemű volt... sosem voltam az a jellegű p...a, aki szerint a férfi nem is férfi, ha nem volt eddig kapcsolata meg nem dugott meg x nőt.


Ha ez a nőgyűlölő, aljas, uszító, red/blackpilles / noma'ames típusú volt, az nekem a 1 legfőbb kérdés, hogy

- megváltozott-e azóta? Rájött-e, hogy undorító módon viselkedik, és nem korrekt? Vagy épp én lettem a szemében az üdítő kivétel, aki "nem olyan, mint a többi k...a" azért, mert adtam neki egy esélyt, és a többi nőt még mindig gyalázza mondjuk titokban a neten vagy ilyesmi

(előbbi esetben OK, mert mindenki követ el hibákat, és az becsülendő, hogy beismerte a hibáit és változtat)

- az uszítós időszakában átment-e egy olyan határon, amit a gyomrom nem bír bevenni?

(bántalmazott-e nőt, erőszakolt-e meg már nőt, zaklatott-e már nőt... ez alatt nem azt értem, hogy kicsit fogalmatlan volt, és mondjuk egy "nem" után még egyszer bepróbálkozott, hanem azt, hogy mondjuk huzamosabb ideig folyamatosan próbálkozott valakinél, kukkolta stb.)

2021. aug. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Konkrétan tényleg az a kérdés, hogy szakítanál-e a "szerelmeddel", ha kiderül, hogy előtted nem volt senkije? Ugyanis gondolom azért jött össze veled, mert valakivel járni meg szexelni is akar. Azaz mielőtt veled összejött, nagyon szeretett volna, csak nem tudott. Azaz incel volt. Tehát ezen logika alapján, nem járnak olyan pasival a csajok, akiknek nem volt előttük barátnője illetve szüzek.
2021. aug. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Na, most olvasom, hogy az az incel, aki 6 hónapnál tovább egyfolytában nem szexelt nem prostituálttal. Tehát akkor lényeg az, hogy ha a csaj rájön, hogy volt egy időszak az életedben, amikor 6 hónapnál tovább nem keféltél senkivel, akkor dobni fog...:DDDDD
2021. aug. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Én tökre szerelmes voltam egy pasiba, akinek előttem nem volt komoly kapcsolata soha, csak 1-2 rövid szexkapcsolat, volt hogy a csaj ghostingolt, mert talált jobbat, én voltam az első és egyetlen akit otthon bemutatott. Akkor én ennek örültem. Csak sok évvel később jöttem rá, hogy tisztára incel szövegeket nyomatott amíg nem voltam neki. Nem nekem, hanem a rokonai, amikor faggatták, hogy áll a lányokkal, azt válaszolta, hogy a pesti lányok csak azt nézik, van-e autód, van-e pénzed.

Megmondom őszintén, amikor először átfutott az agyamon, hogy egy incellel jöttem össze, ráadásul lettem bele fülig szerelmes, elég kiábrándító gondolat volt, de csak akkor jött fel ez a gondolat bennem, amikor már rég nem voltam szerelmes. Amúgy baromi jó volt az ágyban, szóval sokat vesztett vele minden csaj, aki lekoptatta, de más tekintetben sikeresen elérte, hogy már ne tudjak iránta érezni semmit. De ennek semmi köze az incelséghez.

2021. aug. 27. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Érdekes ez. Nálam is a viselkedése miatt múlt el a szerelem részemről. Annyira próbáltam pedig megszelidíteni, de már látom hogy felesleges volt minden.

Lehet másnak majd sikerül.

2021. aug. 27. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nekem egy ilyen kapcsolatom van. Előtte nem is hallottam ilyenről, hogy incel. Fura dolgai voltakbaz elej~n is, de nagyon jó volt vele, gyengéd volt, sokat beszélgettünk. Kezdek rájönni, hogy nem fog működni. Pedig szeretem és ha épp olyan fázisban van, hogy adni tudja magát az egészhez, akkor nagyon jó vele. De vannak kattok. Hogy ő nem is akar párkapcsolatot, meg neki jó egyedül, napokra elvonul és akkor nem is találkozunk, és azt gondolja, nekem anyagilag többet kell fordítanom a kapcsolatra, mint neki. Van, amiben olyan, mintha a gyerekem lenne. De van, mikor magára ölti a férfi szerepet, akkor jön, segít, domináns, okos, szexi, jó az ágyban. Pár hét, és megint elvonul egy időre, olyankor még az ábrázata is más, esküszöm. 30 éves és én vagyok az első nője, előttem csak pár rövid viszonya volt, ami a szexről szólt. Nem tudom, mire számíthatok tőle, alkalmas lesz e valaha normális kapcsolatra. Sokat változott amúgy mellettem.
2021. aug. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!