Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresőn 30 éves kor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn 30 éves kor felett tényleg nagyon szörnyű a választék férfiakból?

Figyelt kérdés
Ezzel ijesztgetnek. Vagy nem alaptalanul?

2021. aug. 24. 21:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
45%
Nyolcas, küldök neked egy virtuális pacsit 😂
2021. aug. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
82%
8: Ez azért elég durva általánosítás. Negyvenes nő vagyok. Munkahelyemen gyakorlatilag csak nőkkel vagyok körülvéve. Járok szórakozni, a barátaimmal, olyankor velük vagyok és nem ismerkedem idegenekkel. A társaságunkba elvétve kerül be új arc, ők is foglaltak vagy valami miatt nem potenciális partnerek számomra. Mégis hol kellene ismerkednem?! Van már egy kialakult életritmusom, én már negyven felett nem fogok új hobbikba kezdeni, új társaságot keresni magamnak, mikor mindez már megvan. Az online ismerkedés az egyedüli lehetőség arra, hogy új embereket, facér férfiakat ismerjek meg.
2021. aug. 25. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
34%

Imádlak 8#

A válaszodat legalábbis

2021. aug. 25. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Igen, de nem csak 30 felett sajnos. :D Viszont ha átállítod a helyadataid nyugat-európai országokra, akkor egyből jobb a helyzet. :D
2021. aug. 25. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:

Valóban,ja,nem.

Nyugatabbra kb. már csak elmebeteqek vannak.

2021. aug. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
50%
12 Nem az, csak válasz a társkeresőkön csak ocsmány férfiak vannak általánosításra. +némi gyakorlati tapasztalat.
2021. aug. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
kérdező, hogy rontsam: én is ott vagyok, és ki tudja, lehet 44f(45F) is :D
2021. aug. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!