Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem sokkal jobb Indiában,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem sokkal jobb Indiában, ahol a szülők választanak racionális szempontok alapján társat az embereknek?

Figyelt kérdés

2021. aug. 23. 21:27
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
77%
Nem. Amúgy meg anyám már rég kiválasztotta volna nekem valamelyik barátnőjének a "bezzeggyerekét". Na, már csak az kéne.
2021. aug. 24. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
57%

Nézd realisztikusan: az érdekházasságok földjén lenne bárkinek is érdeke, hogy hozzád adja a lányát?

Az egyetlen esélyed az, hogy valaki vakon beléd szeret. De nem fog, mert egy szar fos ember vagy, ha ilyet kívánsz. Igazi férfi.

2021. aug. 24. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
55%
Azért Indiában mást jelent a család, mint Magyarországon. Ott az anyák nagy része nem dolgozik, hanem otthon van és a háztartást rendezi, a gyerekeit neveli. Ott nem adnak be a bölcsibe, oviba, bébiszitterhez az első pillanatban, ahogy lehetséges. Ott anyád jobb esetben azért jobban ismer téged, mint egy átlag magyar anya, aki lehúz 12 órát a munkahelyén, este hazamegy, megkérdezi Sanyikától, hogy mi volt a suliban, Sanyika mondja neki, hogy semmi, aztán mindketten elvonulnak a saját szobájukba gépezni, tévézni, aludni.
2021. aug. 24. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
#13 Hát jó, hogy; akkora mélyszegénységben nincs gép, tévé, de még másik szoba se, ahova elvonulhatnának.😅
2021. aug. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
#14 Nem mindenki él nyomorban Indiában sem. Nyilván a kontinensnyi népesség miatt hatalmas a szegények száma is, de az egész országot nézve még így is a nagy (és egyre nagyobb) részük nem gettóban, nyomorban él.
2021. aug. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
91%
Megneznem, amikor neked egy fogatlan, apolatlan c..ganyasszonyt valasztanak
2021. aug. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
94%
Nem! Anyám olyan pasikra mondja, hogy jó pasi, akikről én elhányom magam. Isten ments, hogy össze kelljen állnom egy olyannal!
2021. aug. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
53%

#15 És nem is mindenki követi azt az elvet, hogy a nőnek kell egyben tartania mindent otthon.


Lehet családközpontú életed neked is, de ezt egyszerűbben meg tudod teremteni, ha TE MAGAD veszed fel a gondoskodó szülő/házastárs szerepét. Bazi könnyű összeállítani egy listát a nők felé, hogy pontosan mennyit foglalkozzanak a családjukkal (az életük 90%át fordítsák rájuk) és mennyit saját magukkal (10% elég lesz), de az jóval nehezebb, ha neked kell áldozatot hoznod.

Ki mondja hogy az apa nem lehet egy ilyen tökéletes szülő, aki kézben tartja a családot? Ki mondja, hogy te nem lehetsz a gyerekeid számára az, aki mindig meghallgatja őket, feláldozza a saját jólétét értük, és arra rendezi be az életét, hogy szolgálja őket? Talán szégyennek látod ezt a szerepet?

Ha nem a nőktől várnátok el mindent, talán még lenne is eselyetek váláskor megkapni a gyereket.

2021. aug. 25. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

#18 biztosan nekem szólt ez a kirohanás (#15 és #13 vagyok)? Semmi olyasmiről nem írtam, ami miatt számon kérsz. Még csak nem is férfi vagyok.

Csak tényeket írtam, nem a személyes véleményem. Szerintem senki nem vitatja, hogy Magyarországon azért elég jellemző, hogy a szülők (az apa is, főleg alacsonyabb beosztásban, végzettség nélkül) reggeltől estig dolgoznak, hogy megéljenek valamiből. Szerintem elég szomorú, hogy ez így van és a szülőknek nincs lehetőségük minden nap időt tölteni, odafigyelni a gyerekükre.

Az még szomorúbb, hogy komoly beosztásban, a társadalom számára fontos munkát végző szülők is éjjel-nappal dolgoznak és így is aprópénzt keresnek. Anyám pl. egészségügyben dolgozik és a mai napig minden nap 7-8-kor ér haza. Gyerekkoromban ilyenkor 1-2 órája volt beszélgetni, játszani velem és a tesóimmal, illetve apámmal lenni, mielőtt mindenki elhúzott volna aludni.

Egyáltalán nem várom el a nőktől (sem a férfiaktól), hogy bármit is áldozzanak fel a gyerek miatt, én sem tenném (karrier terén legalábbis). Pont az lenne az ideális, ha a munka, karrier mellett maradna elég szabadidő és lenne elég pénz ahhoz, hogy ne az iskola és az utca nevelje fel a gyereket.

2021. aug. 25. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!