Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfinek gazdagságért cserébe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfinek gazdagságért cserébe mit "van joga" elvárni nőtől párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Egyáltalán a különleges, gazdag körülmények miatt van joga mást, többet elvárni mint mondjuk egy átlagkeresetű férfinak?

2021. aug. 23. 19:40
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
46%
Semmit. Ha nem felel meg az igényeinek lecserél egy másik nőre. Lesz is azonnal jelentkező, a lelkes aranyásó csajok sorban állnak a pénzes palikért és sokat vállalnak. Meg is érdemlik egymást.
2021. aug. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
85%

#9 Ki beszél itt átlagos férfi elvárásokról? Itt arról van szó, hogy PÉNZÉRT cserébe mit lehet elvárni.

Kérdező: semmit. Tőlem, legalábbis. Én anyagi helyzettől függetlenül ugyanazt nyújtom: hűséget, szerelmet (anélkül össze sem jövök vele), törődést. És ugyanezt várom el. Nem érdekel, mennyije van, mije van. Semmivel nem jár több egy gazdag férfinek mint egy szegénynek. És egy párkapcsolatban mindkét félnek ugyanannyi jár.

2021. aug. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
Most szerelmi alapon nyugvó párkapcsolatról beszélünk, vagy üzleti partnerségről? 🤔
2021. aug. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem olyan dolog, hogy pénzért, szépségért, okosságért lehet bármit elvágni.


Mindenkinek joga van ahhoz, hogy bármit elvárjon a másik féltől, maximum nem talál senkit. De a csóróknak meg csúnyáknak is joguk van az elvárásokhoz.

2021. aug. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
93%
Persze hogy van joga, és a nőnek is van joga a képébe röhögni, és otthagyni a francba.
2021. aug. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
94%

Semmit!! Nekem volt benne részem, isten meg a ments mégegyszer egy gazdag pasitól aki csak az elvárásait hadarja..

Kenje a hajára a pénzét, és szeretgesse a tárgyait.

Neki elvárása volt higy nőjjek fel a szintükre, a nőnek nincs beleszólása semmibe. Ha szerettem volna elmenni valahova az volt a válasz hogy azt ki kell érdemelni, és azért nem enged mert utána azt fogom hinni ez mindig így lesz.

Nem is kellett engednie , de gyorsan külön útra tértünk..

2021. aug. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%

Micsoda kérdés ez? Egy gazdag férfi elvárhatja a hűséget a nőtől, egy csóró nem? Vagy többször kéne vele szexelni, vagy mégis mire gondolsz?

Ha ól keres egy férfi, ha nem, akkor is ugyanazt van joga elvárni a párjától. Esetleg ha valaki jól keres, és el tudja tartani a nőt, megkérheti, hogy maradjon otthon tovább a gyerekekkel, vagy legyen háztartásbeli, ha ő olyan nőre vágyik. De ezt csak kérheti, a nő nem biztos, hogy meg is teszi. Én pl. szeretem a munkám, nem maradnék otthon senki kedvéért. De biztos van olyan nő, akinek ez tetszene.

2021. aug. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%

"Semmit. Nem értem, a kettő hogy jön egymáshoz."


Mi van?... A nők elvárhatnak, a férfiak nem várhatnak el semmit?..."


Nem látom a kérdésben, hogy a férfi a nő elvárása miatt lett volna gazdag, de ha így lenne, gondolom előre lebeszélik, hogy a pénzért cserébe mit kap.

2021. aug. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
6%

" teljesen lekötelez maga mellé, ha ez így megy tovább. Nagyon megkönnyebbültem, amikor ki tudtam lépni. Viszont a csóró és főként a szarrágó pasikból még jobban elegem van..D"


Ezzel annyira gyönyörűen megfogalmaztad a női gondolkodás sava-borsát.


Nektek nőnek nem az számít, hogy a férfi gazdag legyen, hanem hogy a tenyerén hordozzon, elhalmozzon mindennel.


A túl gazdag azért nem jó, mert lekötelezve érzitek magatokat, mert érzitek, hogy nem vagytok egy szinten.


A túl csóró, de odaadó azért, mert lelkiismeret-furdalásotok van, hogy neki semmije nincs, de az utolsóból is nektek vesz virágot vagy akármit.


A veletek egy szinten lévővel meg az a baj, hogy céljai vannak, gyűjt lakásra, autóra, akármi másra meg nem pazarol és nem fizet akkor sem valamiért, legyen az bankszámla vagy telefon előfizetés 2-3000 Ft-tal többet, ha nincs szüksége rá, ha simán megtehetné.


Szóval a tökéletes jelölt leszűkül a veletek egy szinten lévő odaadóra.


Tehát a lényeg:


- A férfi ne legyen nálatok sokkal gazdagabb, mert akkor az sérti az egótokat. Kivéve, ha aranyásók vagytok, de akkor el is várjátok, hogy költsön rátok bármennyit.


- Csóróbb se legyen, mert elütött állatot sem szerettek látni szenvedni, őt is rossz nézni, ahogy heti 6 nap munkával keres annyit, mint te kényelmes kis 4 órás HR-kedéssel vagy hogy míg te külföldön nyaralsz a barinőkkel meg sielsz az Alpokban, addig neki évi 1 hét Balaton is luxus.


- Ha viszont céltudatos és ambiciózus, akkor azt ossza meg veled, hiszen minimum a fele téged illet, hiszen a FELEség szó sem véletlen. Szóval hatalmas red flag, ha van a pofátlanjának saját pénze is...

2021. aug. 24. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
0%

Mit képzeltek magatokról, hogy elvárásokat támasztotok a nők felé?! Az az ő kiváltságuk!


Pfhuj, büdös incelek...

2021. aug. 24. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!