Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány ilyen embert ismertek?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok, hogy mennyire nehéz lesz megfelelő társat találnom. Egyesek szerint nagyok az elvárásaim, mások szerint ezek a jellemzők sok emberre igazak. Ti szám szerint hányat ismertek, akikre ezek pontosan illenek?


- Van önbizalma, de nem egoista. Tisztában van az előnyeivel, mert szép lenni. Ezt kapcsolatban is érezteti.


- Maximálisan őszinte. Ha valamire szüksége van, közli egyből és nem utólag, amikor már nagyobb a probléma. Őszintén lehet vele beszélgetni tényleg minden témáról: Régi traumákról vagy egyszerűen arról, ha valaki külsőre tetszik neki.


- Nem erősen túlsúlyos.


- Van élete, nem lóg mindig a másik nyakán. Tudja, hogy mi az az "én idő".


- Nyitott a világra. Érdekli sok téma, mindenről lehet vele beszélgetni és szívesen kipróbál új programokat is.


- Magas az értelmi és érzelmi intelligenciája. Empatikus és nem áll neki anyázni minden apróságon.


- Nem hisztizik. Mindenkinek vannak rossz napjai, de ezt nem tolja a másikra.


- Mély és vidám. Ha olyan a téma, tudjon komoly lenni, de alapvetően a hétköznapokban legyen vidám.


- Szex terén is legyen nyitott, ne csak 1 menetet akarjon hetente és ne 1-2 perc alatt legyen lezavarva, hanem maradjon meg a hétköznapokban is éveken át. Éreztesse a másikkal, hogy akarja és tetszeni is akarjon a másiknak.


- Van hobbija vagy valami, ami kikapcsolja.


Elsőre pár ismerősöm egyből rávágta, hogy ezek tök alap elvárások és sok emberre illenek, de amikor neveket kellett mondani, elakadtak. Kérlek, gondoljátok át pontosan, hogy hány emberre illik. Kicsit tisztább képet szeretnék kapni a lehetőségeimről. Köszönöm!



2021. aug. 21. 09:57
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Hát ezzel a szexuális elvárással kapásból kinyírtad a kérdést. Honnan tudjam melyik ismerősöm kivel, mikor, mennyit?
2021. aug. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Noren1989 ***** válasza:
100%
Egy darab ilyen embert sem ismerek.
2021. aug. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Ha azt a pontot nem tudod (vagy más válaszolók sem), akkor írjátok oda, hogy arról nem tudtok.


Egyébként nem azt kell tudni, hogy kivel, mikor, mennyit, de azért, ha az ember beszélget a barátaival, szóba kerülnek dolgok.

2021. aug. 21. 10:02
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen alap elvárások de van közte olyan is.

Nézd, amiket felsoroltál magamra ismertem ebben. Rajtam kívül nem sokat és a vicc az hogy aki nem ehhez hasonló azzal nem is jövök ki jól mert nincs közös téma, érdeklődés és ha nincs hallgatóság befogadás akkor nincs kommunikáció így veszett az ügy. Volt már olyan partnerem aki nem ilyen volt és elég nehéz volt vele szót érteni meg jól kijönni mert más felé kacsintott az érdeklődésünk de nem ez volt a szakító indok.

A nyitottság meg választás kérdése. Sokáig én is zárkózott voltam de őszintén ránéztem hogy amúgy engem csomó minden dolog érdekel és nyitott vagyok, csak nem engedtem meg magamnak.


Szóval valószínűleg ritka mert ehhez kell önismeret meg hatalmas őszinteség hogy mi is van épp az emberrel. Az meg hogy egy embert érdekelnek-e érdekes témák vagy nem mindennapiak szintúgy beállítottság kérdése.

Az hogy az ilyen embereket hol találod meg, szerintem lehet neten de akár rábukkanhatsz máshol is. Mivel konkrétan ami más az ilyen emberekbe az lehet a kisugárzás.

Volt velem olyan hogy egy lánnyal nem beszélgettem, épp felvételin voltunk és oda mentem és jól elbeszélgettem vele. Nem tudom miért, nem ismertem de azt tudtam hogy beszélgetni oda kell mennem hozzá mert ő "más" volt mint a többiek és tényleg semmi extrában nem volt más, maga a kisugárzása. :) 24/F

2021. aug. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én pl. egyet sem. Nekem anno azért volt nehéz a társkeresés, mert nem találtam olyan embert, aki 100%-ban megbízható és tisztelettudó lett volna. Ez valóban magas elvárás. Nem is felelt meg neki senki, így inkább lemondtam az egész próbálkozásról. Ráuntam az ígéretekre, amiket valódi tettek nem igazoltak.
2021. aug. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kérdező, a legtöbb pont az érzelmi felnőttségre vonatkozik. Szerintem ez a társadalmunk kb. 20%-ában van meg (bár lehet sokat mondok). Ha ebből levonjuk az erősen túlsúlyosokat és a szexuálisan nem hiperaktívakat, akkor marad nagyon maximum 5%. Ebből tudsz válogatni. Viszont! Mit jelent az a rész, hogy "nyitott a világra"? Mert aki például introvertált, azt is sok dolog érdekelheti, még az új dolgok kipróbálása is vonzhatja őt, de alapvetően mélyebben, komolyabban szeret elbeszélgetni dolgokról, akár bármiről is (ami nem zárja ki, hogy van humorérzéke). Ez a pont nem teljesen tiszta. Ahogy az első pont sem: az önbizalom és az egoizmus két külön dolog. Szerintem arra gondolsz, hogy legyen önbecsülése, de ne annyi, hogy istennek higgye magát.
2021. aug. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igaz rám mind. F
2021. aug. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
39%
Arra a lányra ezt így rá lehet húzni akivel most ismerkedem. Nem ismerek ismerősi körben ilyet. Szerintem ez így elég komplex még ha nem is nagy elvárások. Ritkán van meg ez így együtt.
2021. aug. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
52%
Én ilyen vagyok, de lány, és nagyon ritkán ismerek meg ilyen fiúkat, pedig sokat ismerkedtem már az évek folyamán! 25/L
2021. aug. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!