Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szorongásos betegség miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szorongásos betegség miatt nem kellek a pasiknak, hogy tovább?

Figyelt kérdés

26/N vagyok.

Csinos, ápolt, szép lány vagyok. Mindig figyelek a megjelenésemre. Az arcom elég egyedi, sok pasi és nő szerint is szép vagyok, elütök az átlagtól.


A belsőmmel sem lenne baj, tanult, olvasott, kedves lány vagyok, és humoros is.


VISZONT:

12 éves korom óta szenvedek szorongásos betegségben, amit azóta sem tudtak meggyógyítani. Az okokat nem fejtegetem, de elég durva gyerekkorom volt. Odáig fajult, hogy 25 évesen azt a megoldást javasolta egy doki, hogy feküdjek be valahova, de erre nem vállalkoztam. A tüneteim változóak: van, hogy hányok, van, hogy nem alszom, van, hogy nem tudok kimenni az utcára. Egész napokon át tartó szorongásos állapot jön rám, de mint írtam, senki nem látja, egyedül Édesanyám veszi észre. A diplomát is úgy szereztem, hogy vért izzadtam, hánytam órák előtt.

Számtalan orvost jártam meg (pszichológust és pszichiátert is).


A lényeg, hogy elég nehezek a mindennapjaim. Sok ismerősöm nem is látja, mekkora a baj, viszont amikor pasikkal ismerkedem, szerintem érződik rajtam. Rengetegen közelednek, és kb. 1 randi után lekoptatnak a pasik.

Mint írtam, próbálom megoldani több, mint 10 éve ezt.


Igazából a tanácsotok és tapasztalataitok érdekelne, mert tudom, hogy így nehéz tanácsot adni... szóval:

Vannak itt olyanok, akik "mentálisan beteg" lánnyal randiztatok? Hogy sült el?

Illetve van, akinek a párja komoly mentális zavarban szenved? Milyen az együttélés?


Igazából minden tanács, sztori, ötlet, vélemény is érdekel, lehet az negatív is, annyira kérlek titeket csak, hogy kulturált formában öntsétek szavakba. Köszönöm, aki elolvasta és ír!


2021. aug. 16. 10:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
65%
Én simán bírnálak,ha csak ennyi lenne a bibi...
2021. aug. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
A szorongas az nem negativ tulajdonsag, hanem egy mentalis betegseg....
2021. aug. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
65%

Sajnos én nem vállalnám ezt, nem hiányzik az életembe valaki aki lehúz és mindig rángatnom kellene magammal ha menni szeretnék valamerre.


Nem mellesleg sokszor összetéveszteném a betegséget a lustasággal és kifogásként fognám fel ha valamit csinálni kellene de a betegséged miatt nem lennél hajlandó megmozdulni.

2021. aug. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
#10-es nem nagyon van fogalmad miről beszèlsz , itt nem arról van szól , hogy nem viszi le nèha a szemetet, vagy hogy èjszaka horkol ...
2021. aug. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Hát egy betegség mindig nehézséget okoz legyen az illető férfi vagy nő hiszen eltér az átlagtól és a normálistól. Nekem is vannak problémáim, ezért nem lenne probléma ha a lánynak is lenne valami. Együtt átvészelnénk, segítenénk egymást. És nem kellene attol parázni mindig mikor unja meg a másik a bajom... Azért ha az ember nincs egyedül könyebb, szeretetben.
2021. aug. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nem tűnsz vészesnek - ha kedves és megértő a srác, nem lehet gond :)


Nekem is vannak rossz pillanataim, pl. 1-2 percnél tovább nem bírok egy helyben állni (szédülök, izzadok, látszólag mintha elmozdulnának a tárgyak), sorbanállásnál nagyon rossz, úgy érzem muszáj mozdulnom, mennem... rosszabb esetben ülésnél is előfordul 5-10 perc után (legutóbb az Elműnél kellett egy szerződést kitöltenem, a papíron összemosódtak a betűk, izegtem-mozogtam a széken, szerintem az ügyintéző azt hitte drogos vagyok, és elvonási tüneteim vannak).

Magasban (létra), vízben (mély vízben, parttól messze) és zárt helyen (repülő, hajó) szintén nem tudok lenni - ismerkedtem olyan lánnyal, aki abszolút nem volt rá tekintettel, és elkezdett cirkuszolni ilyesmi miatt (ami nem igazán javított a dolgon), és ismerkedtem olyan lánnyal is, aki mosolyogva megkérdezte, hogy "Minden rendben, segíthetek?" őszintén mondom, lelket öntött belém, hihetetlenül meg tudott nyugtatni, rengeteget segített ilyen helyzetekben :)


Vagy egy kedves és megértő srácnál próbálkozz, vagy olyannál, akinek szintén valami "kisebb" baja van (és ezáltal átérzi, megérti a helyzeted).

30/F

2021. aug. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
33%
A szex sokat segítene
2021. aug. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!