Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szorongásos betegség miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szorongásos betegség miatt nem kellek a pasiknak, hogy tovább?

Figyelt kérdés

26/N vagyok.

Csinos, ápolt, szép lány vagyok. Mindig figyelek a megjelenésemre. Az arcom elég egyedi, sok pasi és nő szerint is szép vagyok, elütök az átlagtól.


A belsőmmel sem lenne baj, tanult, olvasott, kedves lány vagyok, és humoros is.


VISZONT:

12 éves korom óta szenvedek szorongásos betegségben, amit azóta sem tudtak meggyógyítani. Az okokat nem fejtegetem, de elég durva gyerekkorom volt. Odáig fajult, hogy 25 évesen azt a megoldást javasolta egy doki, hogy feküdjek be valahova, de erre nem vállalkoztam. A tüneteim változóak: van, hogy hányok, van, hogy nem alszom, van, hogy nem tudok kimenni az utcára. Egész napokon át tartó szorongásos állapot jön rám, de mint írtam, senki nem látja, egyedül Édesanyám veszi észre. A diplomát is úgy szereztem, hogy vért izzadtam, hánytam órák előtt.

Számtalan orvost jártam meg (pszichológust és pszichiátert is).


A lényeg, hogy elég nehezek a mindennapjaim. Sok ismerősöm nem is látja, mekkora a baj, viszont amikor pasikkal ismerkedem, szerintem érződik rajtam. Rengetegen közelednek, és kb. 1 randi után lekoptatnak a pasik.

Mint írtam, próbálom megoldani több, mint 10 éve ezt.


Igazából a tanácsotok és tapasztalataitok érdekelne, mert tudom, hogy így nehéz tanácsot adni... szóval:

Vannak itt olyanok, akik "mentálisan beteg" lánnyal randiztatok? Hogy sült el?

Illetve van, akinek a párja komoly mentális zavarban szenved? Milyen az együttélés?


Igazából minden tanács, sztori, ötlet, vélemény is érdekel, lehet az negatív is, annyira kérlek titeket csak, hogy kulturált formában öntsétek szavakba. Köszönöm, aki elolvasta és ír!


2021. aug. 16. 10:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
15%

Keress olyat, mint te!

Vagy pasiban mar visszafele nem fogadnád el? Vagy elvárnád, hogy egészséges lelku pasi veled legyen?

2021. aug. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Jogos a kérdés.

Volt olyan srác, akivel ismerkedtem, és hasonló volt, mint én a betegséget illetően, viszont emiatt nagyon rossz irányt vett az ismerkedés. Két ilyen beteg együtt nem jó párosítás, teljesen lehúzott, lelkileg rosszabb állapotba kerültem. Én nem panaszkodom a betegségemről. Mások viszont sokszor. Ugyanez volt a srácnál.

2021. aug. 16. 10:55
 3/17 anonim ***** válasza:
15%

"Vannak itt olyanok, akik "mentálisan beteg" lánnyal randiztatok? Hogy sült el?"


Csak olyan volt. A társkereső nők 90%-ának van valami kattja. Sehogy sem sült el, maradt a szokásos barátzóna ("nekem most mégsem kell kapcsolat", "nem vagyok túl az exemen", stb), vagy max 1 év után kiraktak, mert lehúztak az életről a hülyeségeikkel, aztán még ők mondták nekem, hogy túl negatív és depressziós lettem :'D Teszem hozzá, tőlük.


Legjobb esélyed szerintem, ha az elején őszinte vagy ezzel kapcsolatban. Amit a kérdésedben leírtád, szinte szóról szóra ugyanígy el tudnád mondani a srácnak, aztán onnan már csak rajta áll, hogy mennyire tud toleráns lenni ezzel kapcsolatban (úgyis hamar ki fog derülni).

2021. aug. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
86%

Nekem is volt hasonló élményem, kèpről làtszott, hogy fura a tekintete, élőben kijött ,hogy vannak problèmàk.


A chatelès fura volt kicsit, sokszor nem èrtettem ,hogy mit mièrt, szèpnek, szép volt , a külsejèn kicsit látszott meg, a viselkedèsèn inkább( nem volt kritikus ), amikor taliztunk èlőben én is akkor raktam össze hogy mi van ( utólag mondtàk meg nekem , hogy a melóhelyèn is voltak "èrdekes" dolgai )


Egy ilyen típusú nőnek is meg van a bàja, egy önfelàldozó, vèdelmező türelmes fèrfi kellene neki

2021. aug. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
90%

Randiztam olyannal, akinek mentális gondjai voltak, gyermekkori traumák illetve első párkapcsolata abuzív volt, megerőszakolták, elvetélt stb.

Jó volt vele, de hosszútávon elmart magától. Sokat volt depressziós, nem fogadott el tőlem támogatást. Ez zavart a leginkább, hogy nem támaszkodik rám, mindent kontrollálni akart, csak magában mert bízni, a párjában nem, mert állandóan harci készültségben volt.

Pedig tényleg ígéretesnek indult a kapcsolat. Egyre többet féltékenykedett, ha beszéltünk chaten és pár percig eltűntem, kiakadt hogy biztos más csajnak írok, vagy kolléganőimtől is tiltott, féltett.

Kicsit fekete lyuk volt.

De nagyon szerettem őt és szomorú volt, hogy nem tudok mit tenni.


Szóval ha tudatosan áll hozzá a másik, működhet, de ehhez bizalom kell. Anélkül nem megy.

Ha gondolod, gyere privátba beszélgetni.

2021. aug. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
6%
keress meg egy pszichológust
2021. aug. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
64%

Nekem is vannak hasonló problémáim, bár nem teljesen ugyanez, de az én tapasztalatom az, hogy még a világ legtürelmesebb férfijának is elege lesz egyszer, és vagy szakít, vagy ultimátumot ad. :/ És igazából nem lehet őket hibáztatni ezért. Nyilván mindenki jól szeretné érezné magát egy kapcsolatban, boldog közös élményekre, nevetésre, törődésre vágyik, de ha folyton csak negatívumokkal szembesül, ami akármi lehet, féltékenység, birtoklás, depresszió, borderline, kényszeresség, akkor előbb-utobb kiábrándul, mert úgy érzi, hogy tehetetlen, és semmi nem fog változni.


A mostani barátom az első, aki miatt úgy döntöttem most, hogy akármennyire nehéz is lesz, de nincs több kiborulás, hiszti, stb, mert őt nem tényleg nem veszíthetem el, sosem találnék nála jobb, szeretőbb embert.

2021. aug. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
24%

Neeeem ne keress pszichológust tényleg, majd itt a sok nyálazó csávó meggyógyít.... vagy találj egy másik lelki beteg embert és pusztítsátok egymást, tényleg


imádom, hogy a normális segítség lett lepontozva.

2021. aug. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
84%

Nehéz. Volt ilyen ( hasonló) párom. Én bevállaltam, mert a betegségen kívül minden oké volt, szép, intelligens, sőt a szexben is bevállalós volt...de nem tudtam segíteni neki, pedig számtalan módszert javasoltam... nem gyógyszereket. Szóval voltak időszakok, amikor viszont minden borult. Semmit sem lehetett kezdeni vele. Elgondolkodtam, hogy pl milyen anya lenne...ott volt az a pont, amikor azt mondtam, hogy inkább nem.

Hidd el, nagyon jó állapot javulást lehet elérni jógával, gyógyteákkal, bizonyos edzésekkel....tudt, nem egyszerű, de neked is akarnod kell.

Ha ezt tapasztaltam volna, nem pedig a reménytelen befordulást, a mai napig vele lennék talán.

2021. aug. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
68%

Tehát! Van egy negativ tulajdonsagod...de mást ugyanezzel nem fogadsz el. Egeszseges ember miert kezdjen veled?

👏👏👏

2021. aug. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!