Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 2021-ben hány éves kortól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2021-ben hány éves kortól fordul a kocka és lesz a férfiaké a terep a párkapcsolati piacon?

Figyelt kérdés

Régen mindig azzal nyugtattak, hogy majd 30 felett változik meg minden és onnantól kezdve a férfiak kedvükre válogathatnak a szebbnél szebb nők közül.

Ma úgy látom, hogy ez kitolódott és inkább 40 éves kor felett jön el az idő.



2021. aug. 15. 11:20
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Ja, és akkor is két egyformán pénzes közül a huszonévest választaná egy huszonéves nő.
2021. aug. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
8: Én mondjuk a 20-as éveimben egy vizilabdázó fizikumával simán rendelkezdtem, mégsem volt soha senkim. Bár nem szépségideál, mert fejre sosem voltam jóképű, de azzal mit csináltam volna?! Eltelt szépen a fiatalság, egyedül maradtam.
2021. aug. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
6%
a szex kapuőrei a nők, a kapcsolaté, házasságé viszont a férfiak. vigasztalódj ezzel.
2021. aug. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
5%
13: Lehet ez régen így volt, de ma már a sok nyáladzó csicska önként és dalolva odaadta az összes erőt a nőknek, úgyhogy ebben IS ők döntenek.
2021. aug. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
10%

látom a sok nő lepontozott:) pedig ez a szitu

13#

2021. aug. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
18%
#13 Ez sajnos csak akkor igaz, ha egy nő családról álmodozik. Sima párkapcsolat vagy gyerekmentes kapcsolat esetén ma már ugyanúgy a nők válogatnak. Gondolj csak arra, mikor egy nő azt mondja, hogy nem jön össze mamahotelessek vagy olyannal, akit ki kell szolgálni. Elég komoly dolgoknak kell megfelelnie egy férfinek, hogy egy nő össze akarjon vele bútorozni. Kivéve ha viszket a méhe vagy csóró, mert azok az emberek persze, hogy térdepelnek azért, hogy valakit be tudjanak húzni családapának meg anyagi támasznak. De egy rendezett életű nőnek, akinek esze ágában sincs teherbe vágni magát, eléggé magasan van a léc.
2021. aug. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
50%
Ismerősi körben rengeteg csinos áoolt nő vagy együtt ronda, kövér ork pasikkal ahogy látom. Senki ne mondja, hogy egy Danny De Vito külsejű pasi annyira vonzó...márpedig kb 40 ilyet képet tudnék azonnal mutatni (ha nem tiltanának ki, vagy nem törölnék zsigerből a képeket), ahol a pasi ilyesmi, a csaj meg vonzó, napbarnított szép fekete hajú csinos dáma. Persze ezen esetekben a pasi sohasem közmunkás, azt jó leszögezni, de nem is cégigazgató.
2021. aug. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Pl: biztos irto jo pasi az illeto. Legalabb mèg 40 ilyet tudok mutatni.


[link]

2021. aug. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Hogy mi közöttük a kapcsolat az nem derül ki, de az tuti, hogy ez a nő sem valami túliskolázott. Elég primitív a kisugárzása.
2021. aug. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
71%
Nekik meg pont az ilyen primitív kisugárzású nőkre mered a fütyijük. Ha lenne pénzük ugyanúgy megvennék őket kilóra, csak hát a rondaságuk mellé csórók is.
2021. aug. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!