Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csajok tényleg csak a pénz és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok tényleg csak a pénz és az izmos kocka has fontos egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

2016. jan. 30. 20:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%
Nem.
2016. jan. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%
Barátomnak egyik sincs. :D Szóval nekem biztos nem.
2016. jan. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
67%

Igen, b+, ezek a legfontosabbak. (Irónia)


Nem is fontos a hűség, a becsület, a szeretet, a szerelem, a tisztelet, a jó beszélgetések, a romantikus vacsik..stb.


Kit érdekel, hogy a másik még két k..vát d.g a hátam mögött, a lényeg, hogy legyen sakkozni való gyomra!


Ekkora ésszel nem is csodálom, hogy egyedül vagy kérdező!

2016. jan. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
64%
A csajoknak lehet, de egy igazi nőnek nem.
2016. jan. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
72%

Engem a pénz nem érdekel (nyilván fontos, hisz senki nem akar éhen halni, de nem érdekel jobban, mint bármi más), és jobban szeretem azokat a srácokat, akiknek van egy kis pocakja. Szóval részemről a válasz a kérdésedre nem.


Különben is, ezek mind nem számítanak, ha egy p.csfej a pasi, aki ráadásul rosszul bánik velem, nem szeret. A lényeg, hogy meglegyen a kémia, a többi csak a bónusz.

2016. jan. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem vagyok egyedül párkapcsolatban élek :D Csak jó lenne tudni,hogy miért van velem a csaj :D Pénzem van ,de nem milliárdok ,kockahas is van 3 hónapja és 1 és fél hónapja vagyunk együtt és csak dugni és vásárolni járunk össze :D
2016. jan. 30. 20:53
 7/14 anonim ***** válasza:
Minden nőnek más a fontos, kérdező. Lehet, hogy a te csajodnak ezek. Nekem ennél azért több kell egy kapcsolathoz, mert ez így csak kirakatbábu... :-)
2016. jan. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
74%
Biztos nem minden nonek, de vannak akiknek jo uzleti erzeke van es kihasznalja a kanos idotakat hogy fizet nekik mindent. Aztan ha eleg cuccot szedett osze keres egy normalis pasit.
2016. jan. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Azért írtam le ezt mert más nők,lányok véleményére vagyok kíváncsi az én kapcsolatomon dolgozom még ,de a ti véleményetekre vagyok kíváncsi,hogy tényleg ez a kettő a legfontosabb egy kapcsolatban eddig egyértelmű a válasz !
2016. jan. 30. 20:58
 10/14 anonim ***** válasza:
vásárolni? ezt úgy kell elképzelni, hogy méssz vele,és megveszed ami kell neki? :D
2016. jan. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!