Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csajok tényleg csak a pénz és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok tényleg csak a pénz és az izmos kocka has fontos egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

2016. jan. 30. 20:40
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Főleg fehérneműt bugyi melltartó néha szexi fehérneműket:)
2016. jan. 30. 21:06
 12/14 anonim ***** válasza:

Kérdező, részletezem az én álláspontomat egy kicsit. Én már 30 elmúltam, dolgozom.

A pénz nekem annyiban fontos, hogy ha hosszú távon tervezünk valakivel, akkor meg tudjunk élni, és haladjunk előre, szóval pl. ha gyerekvállalásra kerül a sor egyszer, akkor azért tisztességesen el tudjuk tartani, és ne mélyszegénységben neveljük fel.

Az izmos kocka has nem lényeges, de mivel én rendszeresen mozgok, azért szeretném, ha a párom sem lenne egy tunya típus, aki csak beleesik a fotelbe munka után és növeszti a sörhasát. Neki is legyen igénye a mozgásra. Mellesleg ez mindenkinek a saját érdeke is, rengeteg pozitív élettani hatása van a sportnak (a szép forma mellett).

Egyébként ezeken túl nekem az a fontos, hogy szinkronban legyek a másik féllel, szóval legyen köztünk összhang, legyen meg a kölcsönös szeretet, tisztelet, képesek legyünk kommunikálni egymással felnőtt módon.


Pillanatnyilag egy olyan embert ismerek, akivel mindez megvan, de (még) nem vagyunk egy pár. De ha a sors megadja nekünk a lehetőséget rá, biztos vagyok benne, hogy jól fog működni. Kb. 3 éve ismerjük egymást semleges közegből, eleinte nem is láttunk egymásban mást. Mostanra már jobb köztünk az összhang, mint a korábbi párkapcsolataimban.

2016. jan. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Hát... A pénz jó dolog, ha van, de nem azért, hogy vásárolgassunk és szép dolgokat vegyen nekem. A pénz bizonyos szintű szabadságot ad, sokkal jobb érzés, ha tudsz félretenni, és nem hónapról-hónapra élni, ha mondjuk nem vág földhöz egy hét nyaralás a Balatonon vagy akár a horvát tengerparton, és mindezt úgy, hogy nem kellett nagyon szűkösre venni a nadrágszíjat. Könnyebb pozitívnak megélni a kapcsolatot, ha nem a mindennapi megélhetésért küzdesz, ez vitán felül áll. De gondolom, értelmes nő mindezt nem csak és kizárólag a párjától várja el, ő is hozzáad a dolgokhoz.


A kockahas ízlés kérdése, nekem speciel nem szempont. Sőt, ami azt illeti, én a pocakosabb, mackós alkatú pasikat kedvelem. Egyszer összejöttem egy kockahasú pasival (az egyetlen ilyen volt, furcsán is éreztem magam :D ), azt is felhizlaltam.


Amit leírtál, az a leírásból nekem jobban hasonlít egy lájtos prostitúcióra, mint tényleges kapcsolatra. Szerintem egy párkapcsolat nem csak abból áll, hogy fizetsz a lánynak dolgokat, megveszel neki szép bugyikat, aztán mentek haza, és szexeltek. Mi a barátommal éjszakákon át beszélgetünk, nevetünk, a múltkor voltunk szánkózni (amíg még volt hó), korcsolyázni szoktunk menni, moziba, amikor szebb az idő, akkor csak simán sétálgatunk a városban, és mindvégig beszélünk, beszélünk, beszélünk. Nyilván szexelni is szoktunk, de ez az együtt töltött időnknek (oké, már együtt élünk, de akkor is) olyan 10%-át teszi ki max. Egy párkapcsolat millió, ennél lényegesebb és fontosabb dologból áll, amihez kevés a sok pénz és a kockahas- egy magával ragadó személyiség, jó humor, közös érdeklődés, vélemény, életszemlélet, úgy általában vett összhang ezeknél sokkal fontosabb. Legalábbis, ha tényleges párkapcsolatra vágysz, és nem egy fizetett szexkapcsolatra.

2016. jan. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nem erdekel, h mennyire gazdag/szegeny a pasi. En tamogatni nem fogok azonban senkit. A kulseje fontos persze es a napi szex a baratommal. De komoly kapcsolat kereten belul. En is szeretek vasarolni ezt azt a sajat jovedelmembol magamnak.

Szoval valami hasonlo szemelyisegu lanyt fogtal ki, mint en. Nekem a szeretet/szerelem , egybetartozas, vonzalom kifejezo eszkoze elsosorban a szex a baratommal.

2016. jan. 31. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!