Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi ez az ój buta szemlélet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Árokpart kérdése:

Mi ez az ój buta szemlélet itt ezen az oldalon, hogy kapcsolatnak csak azt lehet nevezni ha szex is van?

Figyelt kérdés
[link] Pl. Ebben a dalban megfogalmazott dolgok már nem is értékek manapság amelyek valódi érzelmek?
2021. aug. 14. 00:06
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
14%

10

Kérlek szépen, bármit elhiszek, h mi volt. De az biztos, h intellektuális és lelki kapcsolódás volt leginkább. Sok kölcsönös tanulással és egymásra figyeléssel. De a "pisilni is együtt jártatok" dolgot is én írtam. 🙃

2021. aug. 14. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
84%

Kíváncsi leszek, hogy mikor fog kihalni a szexhez való bizarr hozzáállás. Baj, ha az ember szeret szexelni, baj ha nem, szégyen, és egyben dicsőség, ez az egész élet lényege, ugyanakkor egyáltalán nem is fontos.


Igenis fontos egy felnőttek közötti kapcsolatban a szex. Nem ez jelent mindent, de nem is elhanyagolhato.


Persze el lehet játszani a gondolattal, hogy mennyire kell megtépázni a "kapcsolat" szó definícióját, hogy többé ne is lehessen kapcsolatnak hívni ("ha nem szexelünk, az kapcsolat még? ha nem érünk egymáshoz, az kapcsolat? és ha nem mondjuk egymásnak, hogy szeretlek?") de ez legyen csak ennyi: egy futó gondolat.

Nem ér meg annyit ez a kérdés, hogy dühös legyél miatta, vagy számon kérj miatta embereket.

2021. aug. 14. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
95%
11,nek fétise az együtt pisilés. Undorító vagy. Hányok
2021. aug. 14. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
49%
Árokpart=Balázska😆😆😆
2021. aug. 14. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
84%
én is szeretem a szerelmet és a szexet egyaránt.:) 21/L
2021. aug. 14. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
25%

Cuckold barátom, olyan kapcsolatban vagy amilyen jól esik. Ha a nődet melletted raknák és közben a képedbe röhögne, te azt is imádnád, csak ne állítsd be normálisnak.


Élvezd hogy alárendelt lábtörlő vagy és kész.

2021. aug. 14. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy én látom:

Nálam nem "szex" van, hanem "szerelmeskedés". Előbb ismerkedünk, randizgatunk, húzzuk egymás agyát, és előbb jön a felismerés, hogy szeretem, aztán a szex. Nekem érzelmek nélkül nem megy. Ami nem egyenlő azzal, hogy csukott szemmel, sötétben, felöltözve.

Másrészt nálam a kapcsolat egyik alapja a hűség. Vagyis lehet másokkal beszélgetni, kávézni, egy kis flörtölős csipkelődés is belefér, mert erősíti az önbizalmat a tudat, hogy még mindig vonzó vagy a másik nemnek. De: szex, erotika, már a csókot is beleértve, kizárólag a párommal, és ezt várom el tőle is. Ha a párommal nincs szex, az azt jelenti, hogy teljes mértékben kimarad az életemből, le kell(ene) mondanom róla. Erre viszont nem hiszem, hogy képes lennék. Igenis szeretek, és élvezem. És lásd fent: a szeretkezés az egyik legjobb és legfontosabb módja, ahogy kimutathatod és átélheted a szerelmet.

Házasságok végére pontot tud tenni, ha nincs szex.

2021. aug. 14. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
91%
Mert ez a felnőtt párkapcsolatok rovat.
2021. aug. 14. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
65%
A baj onnan indul, amikor páran csak ezt az egyet tartják a kapcsolat alapjának, a többi dolog pedig "nem lényeges annyira". Arany középútnak kellene lennie, és nem a két szélsőségnek.
2021. aug. 14. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
49%

13

"11,nek fétise az együtt pisilés. Undorító vagy. Hányok."


Nevetséges vagy. Azért írtam ezt az együtt pisilést, mert elképzeltem, hogy 7-es egész nap videocseten volt a "párjával" és akkor ez is volt közben. Speciel exemet érdekelte a dolog, de én köpni-nyelni nem tudtam, mikor ezt elmondta és nem is reagáltam rá.


Ha valaki nem érti a viccet, magára vessen.

2021. aug. 14. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!