Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik olyan 20-25 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan 20-25 éves csaj, aki ezekben nagyjából hozzám hasonló, vagy felejtsem el a komoly kapcsolat keresést? 26/F

Figyelt kérdés

Köszönöm, ha elolvasod! Egy ideje nem iszom alkoholt egyáltalán (és drogokat sem fogyasztok). Nem várom el feltétlenül, hogy valaki ne igyon, de maximum szociális ivó legyen, aki egy este a barátokkal megiszik pár sört, vagy hasonló italt, de aki direkt a kemény berúgásra megy vagy "imád" sokat/gyakran inni, attól az embertől nagyon távol érzem egymástól kettőnket. A barátaimmal szoktam eljárni beülni, beszélgetni, ahol ők is isznak, de nem részegedésig, hanem egy hosszú este mondjuk 3-4 sört. Klasszikus bebaszós, táncolós, okádós, alkalmizós, hajnalig tartó bulikba nem járok.

Szeretek edzeni heti többször, mint futás vagy edzőtermi súlyemelés és jó kondícióban vagyok. Bár ezek nem rajtam múltak, de magas vagyok és a visszajelzések alapján helyesnek mondott. Vegyesen szeretem a kinti és a benti programokat is, nem vagyok csak az egyik felé billenve. Szeretnék egy társat, akivel együtt élvezhetnénk ketten a huszonéves korunkat, aztán néhány év múlva lenne pár gyerekünk is, akiket együtt nevelnénk fel normális felnőttekké. Ha van kivel, akkor heti 5-10 szexuális együttlét bennem van simán.


Nem azt mondom ezekben mindben pont ilyennek kell lennie a másiknak, de nem ártana, ha minél inkább hasonlóak lennénk és hasonlót akarnánk az élettől. Nem itt akarok ismerkedni, csak érdekel léteznek-e az elképzeléseimhez hasonló lányok, vagy nagyon tévúton járok az elvárásaimmal. Az utóbbi 1,5 évben a lezárások miatt nem sok új embert ismertem meg. Tinderezgettem néha, más nem nagyon volt, de aki kb 5-10 lánnyal találkoztam elég távol álltak egymástól az elképzeléseink az életről. Mit gondolsz?


2021. aug. 12. 17:49
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Férfiak írhhatnak? 😘 érzek benned valami homoszexualitást.
2021. aug. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%

Ez erős volt 1-es!

Semmi nem utalt rá szerintem

2021. aug. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
18%
El felejtheted a huszon éves csajok aki normális már valami drogos dugogatja, vagy csalják a házasságba. Magyar párkapcsolati piac
2021. aug. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Léteznek ilyen lányok, én pl ilyen vagyok. Szerintem Tinderen ma már kevés az olyan ember, aki komoly párkapcsolatot keres, vagy normális értékrenddel rendelkezik. Én is próbálkozom régóta, volt pár nem rossz randim, rövidebb kapcsolatom, de a nagy része elkeserítő volt. Szóval azt ajánlom, hogy inkább máshol próbálj ismerkedni, én is ezt fogom tenni.


23/N

2021. aug. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem simán van ilyen, én 21 vagyok, nekem a legtöbb dolog szimpatikus, amit leírtál. Ugyan nekem van párom, de nem hiszem, hogy egyedül vagyok a világon akinek ezek a tulajdonságok megfelelnek.:) Keresgélj tovább, nem lehetetlen amit vársz.
2021. aug. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
71%
Én 22 vagyok, hasonló beállítottságú. Eléggé rossz tapasztalataim vannak társkeresést illetően, annyira, hogy nem is keresek már senkit. Nagyítóval kell keresni az olyan srácokat mint te, szóval ne add fel, kitartást a párkereséshez.
2021. aug. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez teljesen rendben van, én is ilyen lány vagyok, csak szeretek táncolni :) (az is sport ;))

Valóban nem egyszerű hasonló fiút találni, mert aki kicsit is jól néz ki és van önbizalma, az "ki akarja élni magát", még annyira sincs tervben a gyerek, hogy "majd 30 évesen...". Akinek meg nincs önbizalma, az sokszor elég esetlen és társaságban is kevésbé találja fel magát, ami nekem fontos, mert szeretem, ha talpraesett, jó szociális készségekkel rendelkezik a párom.

Nem baj, ha valaki visszafogott (a vásári majmokat én sem szeretem), de ne legyen túl merev, gátlásos.


Szerintem sok lány van, akinek bejön, amit írtál (meg amivel kiegészítettem, erről te nem igazán írtál). Biztos találsz, csak jó közegben kell keresni.


Szerintem társkeresőn is lehet normális emberekbe botlani, csak jól kell szűrni. A képek, leírások, tekintet sokat elárul.

2021. aug. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!