Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Visszajáró exre van valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszajáró exre van valami ellenszer? Vagy felejtsem el?

Figyelt kérdés
Nagyon közel kerültünk egymáshoz egy férfival, de a volt barátnője ki-be sétál az életéből. Már vagy 20x szakítottak, megcsalták egymást, minden volt, de mindig újrakezdik. Mire jó ez?

2020. dec. 21. 22:05
 1/8 anonim ***** válasza:
98%
Ugye tudod, hogy így sosem kerülhetsz hozzá igazán közel? Hagyd menni, vissza az exéhez. Vagy bárhová, csak tőled el, mert szomorú leszel a végén nagyon.
2020. dec. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%

Rühellem az ilyen embereket.


Ezek csak szexre jók.

2020. dec. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igazad lehet, de olyan kár érte. Elpazarolja saját magát.
2020. dec. 21. 22:11
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
Szeret szenvedni, ezt élvezi. Hagyd, megérdemli.
2020. dec. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 acelsziv ***** válasza:
53%
Locsold le szentelt vízzel.
2020. dec. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Angel3000 ***** válasza:
100%
Szia! ehhez kèt ember kell, mármint az ujra kezdèsre megint. Ha a férfi ilyen „ingatag“ akkor nincs sok èrtelme rá pazarolnod az idôdet! Minden jót!
2020. dec. 22. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
66%
Az ellenszer az, hogy nem kéne kezdened ilyenekkel.
2020. dec. 22. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mi pontosan a kérdés? Félsz, hogy a pasid el fog hagyni az exéért? Lehetséges, de akkor miért engedted magadhoz közel?

A lány ki-be sétál az életébe? Honnan veszed? Nem hagyja a pasidat/téged/titeket békén? Nem törődik bele, hogy veled van?


Csak azért kérdezem, mert mi is vagy 3x szakítottunk már az exemmel, Ő volt az, aki ki-be sétált az ÉN életembe/életemből. Legutóbbi szakításunk egy új lány miatt történt, lebukott. Onnantól, hogy ilyen szinten engem átvert, hazudott és egyből a másik csaj karjaiba rohant, engem NEM érdekel többé. Normális ember nem fut olyan ember után, aki már mással van. És teszem hozzá, ha van bármi, ami megalapozza a te félelmeidet, mert a lány "ki-be sétál" a pasid életébe (vagy inkább csak a pasid állítja be így és amúgy ő nem tud elszakadni az ex barátnőjétől), neked kellett volna/kellene azt mondanod, hogy köszönöd szépen, te ebből nem kérsz!


Én sem kérnék olyan ember társaságából, aki frissen ment szét az exével és egyértelműen alkalmatlan egy új, egészséges kapcsolatra. (jelenleg még én is alkalmatlan vagyok, ezért nem is ismerkedek!)

Viszont annak ellenére, hogy az én exem is már mással van, ő az, aki szórakozik, hol tilt, hol felold a közösségi oldalakon, ír, csak hogy felhívja magára a figyelmet, pedig én a szakítás óta nem kerestem, nincs több mondanivalóm.


Most nem a saját belső frusztrációm akartam veled megosztani, persze van bennem némi harag még irányában, de azért gondolkozz el ezen, hogy megéri-e neked.

2020. dec. 22. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!