Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tennétek ilyen helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Tudni kell rólam, hogy én a kicsit husibb lányokat szeretem. Ne legyen kövér, de egy átlagos, kb 167 cm-es lányt általában 60-65-től 80-90 kilóig tartok vonzónak, ha a súly nagy részét nem izom teszi ki.

Online ismerkedem, és sok lánynál nincs teljes alakos fotó, vagy azok régiek. Már nagyon sokszor estem abba a helyzetbe, hogy jól elbeszélgetek egy lánnyal, megvan az összhang, randizunk, a randin is jól érezzük magunkat, minden tökéletesen alakul, viszont túl vékony nekem a lány. Annyira, hogy nincs meg a megfelelő szexuális vonzalom részemről. Már a sokadik lányt utasítom vissza ilyen okból, és szerintem ők sem értik az okát, mert minden annyira jól alakult.. Tudom, hogy ez felszínesség, de ez nálam olyan, mintha a vékony lányok kedvelői előtt megjelenne valaki egy jelentős túlsúllyal. Ilyen esetekben mit tennétek? Megpróbálnátok belemenni a kapcsolatba, hátha az érzelmekkel együtt meglesz a teljes szexuális vonzalom? Vagy helyesen cselekszem, hogy keresem a hozzám illőt?


2021. aug. 3. 18:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Kérj egész alakos képet randi előtt. Én kövér férfitól nem tudnék beindulni, szóval biztos nem próbálnám olyannal, aki szexuálisan taszító.
2021. aug. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
A 160 centimhez 78 kiló vagyok, de eddig társkeresőn is azt kaptam meg, hogy fogyjak le, mert dagadt vagyok.....Jó tudni, hogy vannak, akiknek ez az alkat jobban bejön, mint a vékony.... Mondjuk nekem van fent egészalakos képem, tehát nem is értem, hogy ők miért írnak rám....
2021. aug. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
60%
Tisztázd ezt a lányokkal, mielőtt találkozol velük. Ennyi.
2021. aug. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Egész alakos képet nem szívesen kérnék, nem akarom kellemetlen helyzetbe hozni a lányt.


"Tisztázd ezt a lányokkal, mielőtt találkozol velük."

Hogy? A sorozatokról tereljem át a témát az alakjára? :D

2021. aug. 3. 19:02
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️


3-as voltam

2021. aug. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén szólva szerintem sokkal kellemetlenebb helyzetbe hozod azzal ha elhívod randizni aztán ott közlöd vele, hogy mégse, mintha kérnél tőle egy képet 🤷‍♂️.
2021. aug. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

167/90 vagyok. Én anno kiírtam kerek perec, hogy kövér vagyok. (nem, nem saját hiba teljesen)

Bár akkor kevesebb voltam, de 3 évig együtt voltam a párommal. Nemrég szakítottunk, rohadtul nem csak azt nézte, milyen a külső.

Amúgy kérdezz rá konkrétan. Őszintének kell lenni.

2021. aug. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Írd ki a bioba, hogy csak dundi lányok érdekelnek, vékonyaknak esélytelen.
2021. aug. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Teltebb vagyok,(172/77) de csakis teljes alakos képeim vannak kint, amin az alakom meg az arcom is látszik. Nem vagyok szelfizgetős és zsákbamacskát sem szeretek árulni. Szerintem is kérned kellene képet, vagy átmenni olyan platformra, ahol jó eséllyel találsz róluk több fotót. Semmi felszínes nincsen ebben, társkeresőn javarészt a kép dönt, majd a kommunikáció gördülékenysége.

Mondjuk ez annyira változó, mert itt látatlanban kaptam már meg, hogy tehén vagyok, társkeresőn meg akikkel beszélek, azt mondják, hogy teljesen normál, jó alkatom van. :D

2021. aug. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
46%
Ez naaaagyon felszínes. Keress szexpartnert erre a célra. Pár hónapig kurigatsz majd duci lányokat és elmúlik ez a primitív vágy, és végre teret adhatsz az egyetlen fontos dolognak, a személyiségüknek ismerkedéskor szerelemre.
2021. aug. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!