Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elsősorban nőktől kérdezem!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban nőktől kérdezem! Létezik olyan incel aki külsőre nem incel, de a viselkedése teszi azzá?

Figyelt kérdés
Szerintem egyébként nincs ilyen, hiszen az incelség genetikus örökség.

2021. aug. 1. 12:47
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:

#30

Az öltözködésem nekem is többnyire igénytelen, ettől függetlenül vannak dolgok amikre meg igényesebb vagyok mint az átlag.

Akkor most igényes vagy igénytelen vagyok? (szerintem amúgy egyik sem)

2021. aug. 3. 10:11
 32/34 anonim ***** válasza:
60%

Bizonyos szinten igénytelen. Ez nem olyan kérdés, hogy vagy igen, vagy nem, vannak szintjei.

Amivel nincs is baj, csak akkor ne sipogjon senki, hogy miért nem jön össze neki ilyen meg olyan nő, meg a nők hibája, hogy neki nem jutott p...i.

2021. aug. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:

#32

Nagyon igénytelen barátnőm még nem volt, sőt talán "igénytelen" sem. Szerintem a nők alapból jobban figyelnek erre mint a férfiak.

Amúgy meg felőlem lehet akármilyen igényes ez csaj ha van rajta +35 kiló felesleg. Szóval önmagában a smink és az öltözködés semmi...Van erre egy nagyon jó hasonlat, de inkább nem írom le.

2021. aug. 3. 10:21
 34/34 anonim ***** válasza:
19-es, köszi!
2021. dec. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!