Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elsősorban nőktől kérdezem!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban nőktől kérdezem! Létezik olyan incel aki külsőre nem incel, de a viselkedése teszi azzá?

Figyelt kérdés
Szerintem egyébként nincs ilyen, hiszen az incelség genetikus örökség.

2021. aug. 1. 12:47
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
95%
19: Érzem a jó szándékot és a segíteni akarást a válaszodban, ami tényleg pozitív. Viszont így az első videó és egy pua "oktató" videó között szerinted mi a különbség? A srác itt gyakorlatilag szerepeket játszik. Egy úgymond vesztes és egy nyertes típust. Attól most tekintsünk el, hogy mindkettő jelentősen túl van tolva, de ezt tudjuk be annak, hogy ezzel csak nagyobb kontrasztot szerettek volna létrehozni.
2021. aug. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:

#21

Szerintem is.


#19

Ez a videó számomra csak azt bizonyítja hogy milyen felszínes a világ.

Továbbá én ennél mélyebb dolgokra gondoltam.


Nála az alapokkal nincs akkora gond.

De tegyük fel, hogy egy csúnya vagy kifejezetten torz fejformával rendelkező illetőből azért nem lehet csodát kihozni.

Mindenkinek van egy -TÓL----IG határ ahol mozog és az adott...

2021. aug. 2. 13:02
 23/34 A kérdező kommentje:

Sőt tovább megyek...Én a nőket sem így nézem.

Simán tetszik egy nő (ha alapjáraton bejön) igénytelen előnytelen ruhában és hajviselettel is.


Akkor a dolgok mögé is nézek vagy csak nem vagyok ilyen szinten felszínes?

2021. aug. 2. 13:04
 24/34 anonim ***** válasza:
94%
22: én nem a 19-es válaszoló vagyok... de a kérdés nem arról szólt, hogy van-e olyan incel, aki nem ronda? Nyilván az effektíve ronda ember nagyobb eséllyel marad incel. De simán van az a kategória is, amiről a 19-es ír, hogy külsőre jó alapadottságai vannak, de nem tud egyről a kettőre jutni, mert nem igényes, mert nem akar energiát belefektetni abba, hogy vonzóbb legyen, nem viselkedik természetesen - és pluszban hozzátenném azt is, hogy akkor még nagyobb eséllyel marad az ilyen ember incel, ha közben elhiszi azt, hogy mivel ő a férfi, "az okosabb nem", ezért neki mindig igaza van, és a nő egy fertő, ha ellentmond neki bármiben.
2021. aug. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
72%
és 23. válaszodra meg: tudom, ezen most meg fogsz sértődni, de ha neked tetszik egy igénytelen ember, akkor te is igénytelen vagy a külsődre. Lehet játszani az agyad, hogy te mennyire nem vagy felszínes, de azért az sokat elmond egy emberről, hogy mennyi energiát fektet a külsejébe - ez alatt nem azt értem, hogy irreálisan sokat kell, de az az alja, amikor vki szakadt, koszos ruhában, zsíros hajjal mászkál.
2021. aug. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:

#25

Nos számítottam erre.

Nálam alap hogy nincs pia és cigi + életvitelszerű sportolás és többnyire helyes táplálkozás.

Ha ezek is igénytelenség kategóriába esnek akkor igen az vagyok.

2021. aug. 2. 13:29
 27/34 anonim ***** válasza:
Elliot Rodger egészen helyes férfi volt. Kár, hogy egy magas elvárású pszichopata is egyben.
2021. aug. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
Szerintem az itteni hozzászólók nagy része azt sem tudja, hogy mit jelent ez a szó. Ennek a szónak a nőkre nézve semmilyen negatív jelentése nincsen, ez csupán egy sajnálatos helyzetre utal.
2021. aug. 3. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:

#27

Férfi?? Inkább fiú.

2021. aug. 3. 06:59
 30/34 anonim ***** válasza:
92%
26: forgasd ki a szavaimat, légy szíves, mennyire érett vitakultúra. Nem azt mondtam, hogy az egészséges életmód igénytelen. Sőt az nagyon is igényes. Szerintem te az igénytelen szó jelentésével nem vagy tisztában. Ha egy nőre azt mondjuk, igénytelen, nem azt értjük alatta, hogy nincsen rajta 6 kiló smink, hanem tényleg az igénytelenséget - ízléstelen, méretben-stílusban nem passzoló, koszos ruhák, zsíros-kócos haj stb.
2021. aug. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!