Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elsősorban nőktől kérdezem!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban nőktől kérdezem! Létezik olyan incel aki külsőre nem incel, de a viselkedése teszi azzá?

Figyelt kérdés
Szerintem egyébként nincs ilyen, hiszen az incelség genetikus örökség.

2021. aug. 1. 12:47
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
12%

"Ha ez genetikus örökség lenne, akkor a ti szüleitek hogyan jöttek össze?"



Mutacio?



37F incel

2021. aug. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem nincs incel külső. Az incel a gyűlölködéstől incel, a nőgyűlölettől, a nemi erőszakra vágyástól, attól, hogy más emberektől elvennék a szabad akaratot a saját kielégülésük miatt.
2021. aug. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
92%

Persze. Elliott Rodger sem volt ronda, aztán mégis mi lett belőle...

Az incelség az esetek számottevő többségében függ a viselkedéstől, személyiségtől is.

2021. aug. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
97%

13


Ha jól tudom, Elliott Rodger az egyik videójában arról panaszkodott hogy a szőke bombázok nem állnak szóba vele..tehát neki se volt jó AKÁRKI!

2021. aug. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
83%
14: igazad van ebben... de a legtöbb incel ilyen. Nem a tényleg átlagos, átlag alatti nők miatt picsognak ők sem. Sőt a többségük sokkal undorítóbban nyilatkozik róluk, mint az általuk gonosznak tartott ember az incelekről.
2021. aug. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem tisztába kellene tenni ezeket a dolgokat, mert az egymás folyamatos hibáztatása nem vezet eredményre. Legalább ez alatt a kérdés alatt felejtsük el az összes itt használt jelzőt az inceltől a femináciig.

Régen is voltak sikertelen férfiak és nők is. Nyilván kevesebb, mert a társadalmi elvárások kevésbé voltak megengedőek, de akkor is voltak. Az, hogy ma több lett, részben annak köszönhető, hogy nincs meg ez a társadalmi nyomás. Hogy ez jó vagy sem, az megint egy másik kérdés, viszont abban teljesen biztos vagyok, hogy nem lehet rá egyértelmű igennel vagy nemmel válaszolni.

A másik jelentős ok pedig a nemi szerepek megváltozása. Igen, itt a női egyenjogúság kiharcolásának a NEM VÁRT MELLÉKHATÁSÁRÓL beszélek. Arról, hogy ez az új rendszer a rengeteg pozitív hatása mellett negatív hatásokkal is járt. Az egyik ilyen negatív mellékhatás, hogy kitermelt egy nagy rakás férfit és nőt, akik nem lettek vonzóak. Tehát nem genetikai, sokkal inkább neveltetésbeli problémáról van szó. Rengeteg sikertelen férfi van, aki egyébként teljesen átlagos külsejű, de mégsem kell a nőknek. Mert egyszerűen nem elég "férfias" a természetük. Ugyanez megvan női oldalon is. Van egy rakás nő, akiknek a ternészete nem elég nőies és ezért nem vonzó.

De akkor miért is a férfi oldalon látványosabb a probléma? Mert felületesen nézve sokkal feltűnőbb. Míg egy nő vonzerejének jóval nagyobb részét teszi ki a külseje, addig a férfi vonzerejéhez nagyobb részben járul hozzá a természete. Tehát egy személyiségileg nem vonzó, átlagos külsejű nőnél is próbálkozni fognak bizonyos férfiak, persze a szexnél többet nem nagyon akarnak majd tőle. A nem vonzó személyiségű férfiakhoz viszont egyetlen nő sem fog odamenni, akkor sem, ha minimum átlagos külsejű. Sőt, még csak a közeledését sem fogja fogadni.

Tehát a jelenség sokkal feltűnőbb férfi oldalon, de ha hozzávesszük azt, hogy a pszichiáterek rendelői tele vannak fiatal és középkorú nőkkel, akik "kezelésekkel" és gyógyszerekkel akarják rendberakni az életüket, ha összeszámoljuk, hogy hány nő hangoztatja, hogy "csak szexre kellek/kellenék a férfiaknak", akkor már nem is olyan egyértelmű, hogy csak a férfiak között vannak vesztesei ennek a rendszernek, sőt! Csak mivel a korábban említett társadalmi nyomás már nincs meg, ezek a nők bebeszélik maguknak és egymásnak is, hogy velük semmi probléma, tök jó egyedül és milyen jó az már, hogy nem kell együtt lenniük ezekkel a nem vonzó férfiakkal.

2021. aug. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
86%
Van egy megkeseredett, introvertált, antiszoc ismerősöm, aki baromi jól néz ki, most 40 éves. 10 éve filmsztár külseje volt. Mégsincs senkije és 10 éve se volt. Éli a begubózott kis életét, ki nem menne nők közé, pedig a szakmája női szakma és ha máskor nem is, konferenciákon bőven körül lenne véve nőkkel. Rövid szeretői kapcsolata volt, ott is a nő dobta végül. Megkeseredett, amiért nincs senkije és nem ugrik mindenki első füttyre az ágyába. Azonnal támad, ha rájön, hogy egész jól meg vagy a farka nélkül. Onnan kezdve te vagy az öreg és senkinek nem kellő. Minden hülyeségen vérig sértődik. Iszonyat bénán udvarol, csak célozgat, de képtelen konkrétan megkérdezni, hogy elmennél-e vele ide vagy oda. Ettől még lehetne rajta segíteni, ha nem társulna mindehhez ez az agresszív stílus. Gondolom kezdi érezni, hogy kezd kifutni az időből és ettől még agresszívabb és megkeseredettebb. Hiába volt valaha nagyon vonzó a külseje, soha nem éreztem igazi vonzalmat iránta, vagyis inkább mindig kiábrándított a reakcióival, a megkeseredettségével. Tipikus incel szövegeket nyom, amikor nekem megtetszett egy fiatalabb srác, nekem támadt, hogy a friss húsra vágyom meg hasonló, pedig alapból még most is a nálam idősebbek az eseteim. Szánalmas az egész ember. Nem a külseje miatt maradt egyedül. Az alapján bárkit megkaphatott volna.
2021. aug. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
22%

A feminácik klubja újratöltve...

Kétpofára ócsárolni az incel fajtát, mert nem pitiznek utánatok

Szánalmasak vagytok

2021. aug. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
74%

Az összes incelnek: https://www.youtube.com/watch?v=hiF6KXRzLR0&ab_channel=RUGGERO


Ugyanaz a srác, ugyanaz a ruha.


Az egyik szerepben

- borzasztó testtartása van

- furcsa és felesleges kézmodulatokat használ

- ártatlan nézés, kapásból lerí, hogy fogalmas sincs, mihez kezdjen, ha egy nő tetszik neki

- szánalmasan néz, hogy jajj, miért nem kellek neki, pedig olyan szép stb.


Miután kikupálták:

- mer normálisan menni!! (Sokan nem tudják hogy néznek ki kívülről, hogy pl. mennyire slamposan járnak, amit ők menőnek hisznek stb.)

- mer mosolyogni

-a haja megvan mosva, ápolt, divatos

- látszik, hogy van önbizalma, az egész kisugárzása megváltozott



Két másik dal, hogy elhiggyétek, hogy ugyanaz a vékony, nem feltétlenül jól kinéző (legalábbis nem az én zsánerem) srác/férfi, mennyire más kisugárzást ad, ha van önbizalma:

https://www.youtube.com/watch?v=05tXLonh_YQ&ab_channel=RUGGERO

https://www.youtube.com/watch?v=LcdLUC2-Chk&ab_channel=Disney

2021. aug. 2. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem 10 év alatt nem olvastam olyan hasznos hozzászólást itt, mint a 19-esé!:D
2021. aug. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!