Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek a nőknek?

Figyelt kérdés

Igen, tudom ez egy klasszikus kérdés, főleg a tinik között.

22 éves vagyok és külföldön dolgozom felszolgálóként. 177 cm és 79 kg vagyok, izmos alkattal (rendszeresen edzek) és viszonylag csinos arccal. Nem vagyok agysebész, de az alapvető műveltségem megvan,több nyelven is beszélek, kedves is vagyok többnyire, azonban kissé visszahùzódó (nem vagyok egy casanova).

A probléma a következő, alapból nem vagyok profi nők terén, de ha oda is megyek egy nőhöz (akikkel előtte már a szemezgetés is megvolt) egyszerűen azt veszem észre hogy nem jön össze semmi. Vagy még abban a pillanatban beadják a flegmát ( előtte meg szemeznek velem), vagy mikor tovább menne a dolog (napokkal később) akkor kitalálják hogy mégsem, mert így meg úgy.

Ahogy fentebb írtam, igényes a megjelenésem, nem vagyok buta, sem paraszt. Ami igaz, hogy nem vagyok túl macho vagy rámenős, de ettől függetlenül hihetetlen hogy senki sem ad esélyt. Sokszor hallom azt a hülye dumát hogy "Oh, nyuszi csávó egy nőnek sem kell, oda kell lépned." stb... Érdekes minden 40+os női ismerősöm azt mondja nekem, hogy nem attól leszek én jó férfi hogy mennyire tudom eladni magam egy discoban. Vagy mégis?


2021. júl. 31. 04:00
 1/7 A kérdező kommentje:
Amit még utólag hozzá szeretnék tenni, hogy egyéjszakás mókáim már voltak, azonban nem szeretnék már többé félrészeg vagy szimplán csak r*banc nőket hazavinni. Ha egy lányt úgy próbálok megközelíteni, hogy szimplán csak jobban megismerjem és később randira is elhívjam, abból fixen nem lesz semmi ( pár perc beszélgetés után beadják a flegmát, ha pedig internetes platformon is beszélünk később egy idő után szimplán csak offolnak).
2021. júl. 31. 04:09
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Akkor valószínűleg a nyitásod nem jó. Ha érződik a kisugárzásodon, a beszédeden hogy visszahúzódóbb, határozatlanabb vagy, az nem kelt túl jó benyomást egy nőnek sem.
2021. júl. 31. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%

Szóval amíg csak látnak, szemeznek veled addig minden oké. Aztán ahogy oda mész és megszólalsz kB vége mindennek....

Lehet a stílusoddal van baj, beszédeddel, Dumáddal stb

2021. júl. 31. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
Nem vagy szép
2021. júl. 31. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%

Mert nyomi vagy.


Kedves, visszahúzódó, senki nem ad esélyt... 🤦🏻‍♂️


Ember, te adsz esélyt a nőknek. Mondjuk ezt nem fogod érteni amig át nem kattansz.

2021. júl. 31. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
60%
Mert te sem vagy egy 185+ magas, kigyúrt, gazdag adonisz. :)
2021. júl. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
41%
Az se jobb ha gazdag mert a nők csak a pénzét szeretik
2021. júl. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!