Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy lehet az elfogadni hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az elfogadni hogy nem kellek a nőknek?

Figyelt kérdés

Nem vagyok jó az ismerkedésben, nem vonzódnak hozzám, senki nem akar velem kapcsolatot.

23 éves vagyok és még csak 4x szexeltem, és az sem egy lánnyal jött össze. Nagyon rossz érés hogy engem egy lány sem akar barátjának.

Volt egy lány nemrég aki nagyon vonzott, de nem viszonozta, de igazából ő az a típusú lány volt akivel nem lehetett volna párkapcsolatom. De azért bánom.

23 évesen 4x szexelni, nagyon ciki?

5-8 év múlva már családot szeretnék, de egy normális nőt nem tudok találni.


2019. dec. 24. 21:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én 21 évesen vagyok pont ugyan így. Csak én szűz is vagyok. Az egyetemen is levegőnek néznek. Hát ez van.
2019. dec. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%
4x szexeltel, és az sem egy lánnyal jött össze...Hanem egy fiuval ? :D
2019. dec. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem! Úgy értem hogy nem egy lánnyal szexeltem 4x hanem összesen 3 mal.
2019. dec. 24. 21:36
 4/12 anonim ***** válasza:
Jah...bocsi.
2019. dec. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ne bánd, itthon már amúgy is beltenyészet van. Nézelődj külföldön. :)
2019. dec. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem elfogadni kell, hanem változtatni! A stilusodon, a ruházkodásodon, a viselkedéseden, stb!
2019. dec. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%
Esetleg próbálj leadni az igényekből és nem a legszebbek közt keresgélni ha te se nézel ki jól.
2019. dec. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Modeler ***** válasza:
39%
Amíg ezt a weboldalt bújod, nem lehet csajod.
2019. dec. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Csak az nem talal, akinek semmi onkritikaja es nem tudja magat elhelyezni.


Pl nyilvan ha 10/4es pasi vagy es 7es csajoknal probalkozol, nem csoda hogy levegonek neznek.

2019. dec. 25. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ha 3 lányt betudtál fűzni, akkor nem vagy teljesen reménytelen eset. Alkalmazd azokat a módszereket, amik akkor beválltak. A lányok nem fogjak tudni, hogy mindig ugyanazt a dumát nyomod:) jó esetben.
2019. dec. 25. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!