Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » A nálam idősebb nőknek miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nálam idősebb nőknek miért nem kellek?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok, leszbikus. Egyre csak azt veszem észre, hogy a 30+-os férfiak igencsak szimpatizàlnak velem, ellenben a nőknél kevesebb sikert aratok. Hosszú hajam van, nőnek nézek ki, de làtszik rajtam, hogy meleg vagyok, többnyire. A szàmomra ideàlis női korosztàly inkàbb visszautasìt vagy csak flörtig jutok, viszont azt érzem, hogy férfiaknàl könnyen sikert aratnék. Miért?

2016. aug. 24. 19:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
70%

Mert a nőknek nem kislány kell. :D A férfiaknak meg igen.

Nehéz volt..

2016. aug. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Jéé, és tényleg. Kösz
2016. aug. 24. 19:33
 3/17 anonim ***** válasza:
9%
Mert az lenne a normális, hogy egy nőnek a férfiak udvarolnak, és a férfiak a nőknek csapják a szelet.
2016. aug. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Melegek, leszbikusok viszont léteznek évtizedek esetleg szàzadok vagy ezredek óta, és körülötted élnek
2016. aug. 24. 19:38
 5/17 anonim ***** válasza:
és neked megfelelnek a nállad fiatalabb nők is vagy csak idősebbek érdekelnek?
2016. aug. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Inkàbb az idősebbek vonzanak, de nem kizàrt, hogy 50 évesen is a 30asok lesznek a kedvenceim.

A nàlam fiatalabb lànyok zöme még nagyon gyerek, gondolom arra akarsz kilyukadni, hogy így vélekednek ròlam is az idősebbek.

2016. aug. 24. 19:44
 7/17 anonim ***** válasza:
8%

"Melegek, leszbikusok viszont léteznek évtizedek esetleg szàzadok vagy ezredek óta, és körülötted élnek"

Ezt utálom... amikor valaki annyira felvilágosult akar lenni, közben meg lerí róla a butaság.

Először is döntsd már el, hogy leszbikus vagy-vagy meleg, esetleg biszex. Egyáltalán nem mindegy.

Attól, hogy egy Nő biszex, nem azt jelenti, hogy kislányos pasik kellenek neki. Ugyanúgy nőkre és pasikra is bukik. Na akkor kinek kell egy kislányos pasi? :D Egyetlen normális 30+-os nőnek sem, hiába biszex.

Ha pedig leszbikus akkor a nőkhöz vonzódik, Te pedig nem vagy Nő! Csak egy imitátor..

Szóval Jah.. ez a probléma.. Mármint az egész lényed.

Ha nőkre is és pasikra is vágysz, akkor biszex kell legyél. Utána pedig elkell dönteni, hogy mi a fontosabb/jobb, a nők vagy a pasik. Ha a nők, akkor legyen férfias kinézeted. Ha a pasik, akkor maradj kislány "Jolánka"

2016. aug. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem àllìtottam, hogy felvilàgosult vagyok, (de gondolhatod, hogy ha most vannak, akkor koràbban is voltak) ahogy azt sem, hogy biszexuàlis lennék. Nem vonzódom a férfiakhoz, ők vonzódnak hozzàm. Te vagy képzavarba szerintem. Miért kéne férfiasnak lennie egy leszbikusnak? Megvan az én elméletem is a melegségről, de hozzàd nem intéznék ilyen szavakat, mert talàn a te szòtàradban csak a ferdeség, homoszexualitàs és egyéb vulgàris kifejezések talàlhatòak meg.
2016. aug. 24. 20:19
 9/17 anonim ***** válasza:
0%

Vicc vagy gyerek. :D Komolyan!

Transzszexuális vagy, megbolondítva a leszbikusággal.

Magyarul nő akarsz lenni, és nővel akarsz lenni.

Elkell szomorítsalak, nehéz dolgod lesz!

2016. aug. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező szerintem a 7. és 9. válaszolónak az a baja, h azt írtad nőnek nézel ki és nem azt írtad h nő vagy, vagy nem fiús nő vagy.
2016. aug. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!