Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem tetszem senkinek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tetszem senkinek? Ennyit számít, hogy nem vagyok magamutogató?

Figyelt kérdés

Társkeresőn is beszélgettem több emberrel, meg itt is volt, akikkel áttértem másik platformra. Általában az instagramomat kérik és külön fel szoktam hívni a figyelmet, hogy van ugyan 1-2 aktuális kép rólam kint, de én alapvetően nem arra használom az instát, hanem a számomra kedves/szép pillanatokat, helyszíneket örökítem meg és posztolom ki.

A társkereső oldalakon is teljesen aktuális képeim vannak kint. Nem sok, mert nem szeretek nagyon pózolni, de aminek látszódnia kell, az látszik. Arc, testalkat, stb.

És azt vettem észre, hogy miután valaki megnézi az instámat, egyszerűen eltűnik. Miért? Miért van ez? Ekkora probléma, hogy nem szelfizgetek, nem csinálok tükörben pucsítós képeket, meg úgy egyáltalán, hogy nem posztolom agyon az internetet magammal? Vagy mi lehet a gond? Normális értékrenddel rendelkező lány/nő vagyok, nem mondanám csúnyának magam, nem vagyok sem csontsovány, sem kövér, akkor mégis mi a gond?

Még egy itteni képcserés dolognál megértem, na de aki társkeresőn behúz a képeim alapján, azt miért risztja el az instagramom? Egyszerűen nem értem...

Őszintén, szimpatikusabb manapság az, aki sokat posztol magáról? Erre lenne igény?


2021. júl. 27. 14:02
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:

29: igen, ez is lehetséges. Bár én simán elvagyok belföldi "kalandokkal", nem is lenne miből finanszíroznom állandó külföldi utakat, és ezt mástól sem várom el. Megértem, ha valakinek az állandó jövés-menés sok, de látod, más kommentelőnek meg unalmas..

Hát kinek mi. :D

Én szeretek kirándulni, de sok barátnőm van, akik irtóznak a természettől. Én meg attól irtózom, hogy a lábamat lógassam egész hétvégén a tv előtt. Mások vagyunk.

2021. júl. 27. 21:02
 32/35 anonim ***** válasza:
0%
tévé, amikor van tipszmiksz? meg szex? :D
2021. júl. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:
A tippmixtől meg falramászok, mert a hülye exem is ezzel cseszte el az életét elég keményen. De ha gondolod, akkor barátkozzatok össze... :D
2021. júl. 27. 21:53
 34/35 anonim ***** válasza:

Tinderen próbálkozol?

És amikor látják, hogy nem vagy egyszerűen dugható továbblépnek.

Így megy ez.


Van életed (úgy értem tényleg, nem csak oxigén molekula fogyasztós értelemben), ismerkedhetnél ott is, főleg, ha komolyat akarsz.

2021. júl. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
0%
minek szivi? itt csak te gondolkozol szélsőségekben.
2021. júl. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!