Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem tetszem senkinek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tetszem senkinek? Ennyit számít, hogy nem vagyok magamutogató?

Figyelt kérdés

Társkeresőn is beszélgettem több emberrel, meg itt is volt, akikkel áttértem másik platformra. Általában az instagramomat kérik és külön fel szoktam hívni a figyelmet, hogy van ugyan 1-2 aktuális kép rólam kint, de én alapvetően nem arra használom az instát, hanem a számomra kedves/szép pillanatokat, helyszíneket örökítem meg és posztolom ki.

A társkereső oldalakon is teljesen aktuális képeim vannak kint. Nem sok, mert nem szeretek nagyon pózolni, de aminek látszódnia kell, az látszik. Arc, testalkat, stb.

És azt vettem észre, hogy miután valaki megnézi az instámat, egyszerűen eltűnik. Miért? Miért van ez? Ekkora probléma, hogy nem szelfizgetek, nem csinálok tükörben pucsítós képeket, meg úgy egyáltalán, hogy nem posztolom agyon az internetet magammal? Vagy mi lehet a gond? Normális értékrenddel rendelkező lány/nő vagyok, nem mondanám csúnyának magam, nem vagyok sem csontsovány, sem kövér, akkor mégis mi a gond?

Még egy itteni képcserés dolognál megértem, na de aki társkeresőn behúz a képeim alapján, azt miért risztja el az instagramom? Egyszerűen nem értem...

Őszintén, szimpatikusabb manapság az, aki sokat posztol magáról? Erre lenne igény?


2021. júl. 27. 14:02
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
15%
Menj el gyúrni
2021. júl. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
Járok, köszi
2021. júl. 27. 14:11
 3/35 anonim ***** válasza:
14%
Ez most rólad szól , vagy az instàdról?
2021. júl. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%

felületesek


keress olyat, aki odafigyel rád! rád, s nem a képeidre!

2021. júl. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
94%
Lehet, hogy az egy - két kép miatt azt hiszi kamu profil, vagy azt remélik van kint valami pucsítós kép. Volt pár matchem már. De kivétel nélkül unalmasak voltak. :D Egy szavas válaszok, vagy nem értik a viccet, nem kérdeznek, tő mondatokban beszélnek. Életben szinte bárkivel el tudok beszélgetni, de valahogy így nem nagyon jött még össze soha. 🤷‍♂️🤷‍♂️
2021. júl. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
96%
nekem nincs instagrammom, töröld le te is, jobban jársz
2021. júl. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
88%
Nem lehet, hogy az egyéb képeid miatt lépnek le?
2021. júl. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
Tájképek, meg városképek miatt? Nem hiszem, hogy bármi ijesztő lenne bennük...
2021. júl. 27. 14:31
 9/35 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom, de aki ilyen, azert nem is kar, ha eltunik. szerintem amugy tobbnyire az ilyen ferfiak azt varjak, hogy az instadon majd magadrol posztolgatsz, kb mint egy szelfi-albumba es ‘csalodottak’ mert a tajkepekre nem tudnak recskazni.


egyebkent en is ilyen vagyok mint te, de sok srac kifejezetten ertekeli, ha nincs tele magamutogatassal az instam. ki kell fogni a normalis arcokat.

2021. júl. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
69%

Felszínesek.

"Őszintén, szimpatikusabb manapság az, aki sokat posztol magáról? Erre lenne igény?"

A retardáltaknak erre van igénye. Kérlek ne változz meg. Az ilyen lányokat a mi körünkben tartjuk a legértékesebbnek. Ha mutogatni fogod magad, akkor sem hiszem, hogy olyan fiú fog jönni az életedbe, aki téged szeret. Aki normális, az ennyitől nem "ijed" meg, hanem ismerkedni próbál. Szerintem az emberek többsége, mind férfi, mind nő, azok felszínes kapcsolatokat keresnek, és könnyű meghódításra hajtanak, szóval talán ha látják rajtad, hogy nem vagy olyan magamutogatós, akkor érted "harcolni" kell, és ők nem fáradozni akarnak, hanem megfektetni.

2021. júl. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!