Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem tetszem senkinek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tetszem senkinek? Ennyit számít, hogy nem vagyok magamutogató?

Figyelt kérdés

Társkeresőn is beszélgettem több emberrel, meg itt is volt, akikkel áttértem másik platformra. Általában az instagramomat kérik és külön fel szoktam hívni a figyelmet, hogy van ugyan 1-2 aktuális kép rólam kint, de én alapvetően nem arra használom az instát, hanem a számomra kedves/szép pillanatokat, helyszíneket örökítem meg és posztolom ki.

A társkereső oldalakon is teljesen aktuális képeim vannak kint. Nem sok, mert nem szeretek nagyon pózolni, de aminek látszódnia kell, az látszik. Arc, testalkat, stb.

És azt vettem észre, hogy miután valaki megnézi az instámat, egyszerűen eltűnik. Miért? Miért van ez? Ekkora probléma, hogy nem szelfizgetek, nem csinálok tükörben pucsítós képeket, meg úgy egyáltalán, hogy nem posztolom agyon az internetet magammal? Vagy mi lehet a gond? Normális értékrenddel rendelkező lány/nő vagyok, nem mondanám csúnyának magam, nem vagyok sem csontsovány, sem kövér, akkor mégis mi a gond?

Még egy itteni képcserés dolognál megértem, na de aki társkeresőn behúz a képeim alapján, azt miért risztja el az instagramom? Egyszerűen nem értem...

Őszintén, szimpatikusabb manapság az, aki sokat posztol magáról? Erre lenne igény?


2021. júl. 27. 14:02
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2021. júl. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
Nekem van vagy 10 követőm, azt is szelektálom, és képem sincs fent, talán egy fesztiválos, amit mások tettem fel rólam, és pont nem érdekel. Aki engem akar látni, megismerni, az engem fog megismerni, és nem az instám alapján ítél majd meg. Főleg, hogy kamu az egész insta kb.
2021. júl. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
100%

Semmi baj nincs veled. En pl csak olyannal beszelek, huzok jobbra, aki nem vetkozik, nem pozol a rudon vagy pucsit a szorakozohelyen.


Ne neten ismerkedj

2021. júl. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
34%

Nekem nincs instám (ezért sosem kértem), viszont voltam már ezzel a "tájképes/ virágos/ kirándulós" típussal (és a férfiak többsége szintén). Általában különbnek és normálisabbnak hiszik magukat a "mai lányoktól", pedig szimplán csak unalmasak. Tudom, hogy gyakran kimozdulnak, barátnőznek, sűrűn szerveznek programokat, de azok is k.va unalmasak, sorry.

Tartós kapcsolatban gyakran házi sárkányok lesznek, mert ők mindent jobban tudnak. Alkalmira nem kaphatóak (de nálam ez nem is baj), ami szintén sok férfit "elriaszt".

Ezek csak általánosítások, ne vedd magadra, de szerintem van alapja.

Vissza a képekhez: a "kötelező letudva" (jól látszik az arc és alkat, jó minőségű, de uncsi képeken) és a "fehérneműben pucsítok a tükörben" között még millió árnyalat van. Te pedig csak ezt a kettőt hozod példának.

A tökéletes képek az "I'm sexy and I know it" kategóriába esnek, ahol nincs erőltett póz, fürdőruha/fehérnemű, hanem széles mosoly, ragyogó szemek, divatos, de nem k..vás ruhák. És realtíve sok kép, ami azt sugallja, hogy az illető szeret élni...

33F

2021. júl. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
29%

24

Viragos? Az a jobbik. A kocsma basszus meg a folyamatos borozgatas es sorikezes....


Amugy igen, ha nem mehet kocsmaba, tiszta idegbeteg lesz

2021. júl. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:
Nem hiszem magam többnek, sem érdekesebbnek. Ízlések és pofonok. Én szeretek élni, utazni, menni, felfedezni. De abban igazatok van, hogy nen egy kocsmázás számomra az izgalmas program, sem a szelfizgetés. Ezzel sincs bajom, de én nem ilyen vagyok és nyilván ezzel nem tudnék azonosulni és nem is akarok.
2021. júl. 27. 19:59
 27/35 anonim ***** válasza:
100%
Engem inkább elriaszt az, ha a lány instáján azt látom, hogy több ezer követő mellett minden képén férfiak százai irkálják a hülyeségeiket. Aki az instád miatt tűnik el, az nem is téged akart valójában, hanem egy insta-celeb trófeát, akit lehet mutogatni a haverok előtt. Örülj neki, hogy legalább van egy szűrőd.
2021. júl. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
100%

"És realtíve sok kép, ami azt sugallja, hogy az illető szeret élni..."

A "realtíve sok kép" éppen az ellenkezőjét sugallja barátom.

2021. júl. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
85%

Sokféle ember van. Lehet, hogy olyanokat fogtál ki, akik nem szeretnek utazni, világot látni.

Én pl. messzire kerülöm az olyan nőket, akik nem tudnak öt percet ülni a s*ggükön, folyton izgalmak, élmények után rohannak.

2021. júl. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
100%
Valamelyik lanynak nem tetszik, hogy vannak pasik, akik irtoznak a kocsmazos, alkoholista kepektol. Van ilyen is🤷
2021. júl. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!