Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem már azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem már azt, hogy magamutogatósak a képeim instán és gáz hogy magamról rakosgattam ki képeket?

Figyelt kérdés
Szelfiket “szoktam” de ez is tulzás mert 6 éve van instám és úgy 60képet töltöttem fel. Van hogy hónapokig nem töltök fel képet. Ezekből 40-en mondjuk én vagyok, a többi barátos vagy valamilyen más jellegű. Soha nem tettem ki fürdőruhás vagy pucsítós képeket, mégis így egyik pillanatról a másikra azt érzem hogy magamutogatás. Minek rakosgatom ki a fejem oda?? Tiszta szégyen 😂 viszont letörölni meg mégsincs szivem valamiért.

2021. jan. 11. 01:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2%
Told ki ide is! :D
2021. jan. 11. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem
2021. jan. 11. 02:07
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
lehet elkezdtél felnőni. ez természetes folyamat :)
2021. jan. 11. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%
Megvilágosodtál, nővérem, már te is látod, mily röhejes ez a magamutogatásba átforduló töménytelen képmegosztás. Amúgy azt bírom, aki szinte pár naponta tolja föl a képeket magáról, amik lényeligel ugyanazok, ugyanúgy ő van rajta, ugyanúgy néz ki rajta, kb ugyanabban a szögben fotózta le az arcát, csak más rajta az effekt. Nagyon értelmes dolog, mondhatom xD
2021. jan. 11. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%
Töröld.
2021. jan. 11. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Kb hasonló az én instám is és időnként engem is elkap ez az érzés. Olyankor mindig törlöm képeket, és akkor jobban érzem magam
2021. jan. 11. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
66%
töltsd fel a google picasa képtárolóba és amikor valakivel ismerkedsz, csak elküldöd a linket. így végülis meg tudod magad mutatni, de nem több millió embernek, oylanoknak,a kiknek nem is akarod.
2021. jan. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Azért érezheted ezt, amit korábban is írtak. Rakj ki magadról évente 2 szelfit, hogy az ismerőseid lássák, hogy nézel ki. (Én legalábbis ténylegesen arra használom a közösségi médiát, hogy megnézzem, a régi ismerőseimmel mi a helyzet.) De amikor csak az arcod van rajta, semmi háttér, semmi esemény, azok unalmasak.

Én szívesen elnézegetem kinek milyen a karácsonyfája, a szülinapi tortája, esküvője, lánykérése, gyerekei stb. Viszont ha csak az arcáról tölt fel kétnaponta képeket, azt le is törlöm.

2021. jan. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt emberként azt mondom, hogy ha a 60 képedből 40 szelfi, az akkor is gáz, ha nem csücsörítős. Én az ilyen embereket mindig magányosnak és/vagy önbizalomhiányosnak gondolom, akik így próbálnak egy kis lelki tuninghoz jutni, lájkokkal.
2021. jan. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

En is probálok inkább hirértèket adni az oldalamnak mintha szolna is valamirol, megosztok viccesebb vagy fontosabb posztokat vagy infokat, vagy 1-1 életeseményt, de en meg beleuntam abba hogy tulajdonkeppen folyamat Image-t kell alakotani meg nyomni a marketinget hogy a szinen maradjak.meg az a sok kenyszeres köszöntgetés. Nem is ertem miert nem lehet ezeket automatára állitani hogy ha vkinek van nevnapja szulnapja, automatice menjen a köszöntesem.


Én már beleuntam. Már csak arra használom hogy leegyeztessek vmit vkivel es ennyi. Kb tel/sms szint

2021. jan. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!