Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem már azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem már azt, hogy magamutogatósak a képeim instán és gáz hogy magamról rakosgattam ki képeket?

Figyelt kérdés
Szelfiket “szoktam” de ez is tulzás mert 6 éve van instám és úgy 60képet töltöttem fel. Van hogy hónapokig nem töltök fel képet. Ezekből 40-en mondjuk én vagyok, a többi barátos vagy valamilyen más jellegű. Soha nem tettem ki fürdőruhás vagy pucsítós képeket, mégis így egyik pillanatról a másikra azt érzem hogy magamutogatás. Minek rakosgatom ki a fejem oda?? Tiszta szégyen 😂 viszont letörölni meg mégsincs szivem valamiért.

2021. jan. 11. 01:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
*en face-ről irtam bocsi
2021. jan. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarod törölni akkor archiváld a képeket, így megmaradnak instán az archívumban, viszont az oldaladon nem fognak megjelenni, olyan mintha le lennének törölve, de az archívban továbbra is megtalálhatod vagy akár vissza is rakhatod az oldaladra.
2021. márc. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!