Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Más is érezte már így?
Figyelt kérdés
Hogy már csak pénzért fog tudni együtt lenni nővel/férfival az életben. Annyira nem kell senkinek, illetve csak 4-5 kategóriával a szintje alatti embereknek.2021. júl. 23. 00:30
11/17 anonim 



válasza:





Válaszold már meg légyszi, hogy a tolerancia hogy jön ide!
12/17 anonim 



válasza:





Jópár férfi ezt tapasztalja állandóan, ez nem egy érzés
De pontosan stimmel
13/17 anonim 



válasza:





Egy apró párszáz fős településen nincs is igazán kivel ismerkedni. Mellé egy férfias szakma, mondjuk informatikus. Kivel ismerkedjen, a másik 20 infós sráccal a melóban? :)
14/17 anonim 



válasza:





Csak a szomszédságodból lehet ismerkedni, vagy a munkahelyedről. Ez bizonyított tény, ugye?
15/17 anonim 



válasza:





14: Nem, nyilván Debrecen-Győr távolságban kell gondolkodni. Azért valljuk be, a legtöbb ember a közelében keres párt.
16/17 anonim 



válasza:





A pár száz fős falu közelében pedig tuti nincs egy minimum 20-30 ezres város, a megyeszékhelyről nem is beszélve, mert az sincs 100 km-re.
17/17 anonim 



válasza:





Önkritikás egyre frusztráltabb vagy!
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!