Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Sárgás fog kizáró ok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Sárgás fog kizáró ok nálatok?

Figyelt kérdés

Nem igénytelenség miatt, megvan a napi 2 fogmosás és fogak is rendben vannak, rendszeresen jarok fogorvoshoz. Egyszerűen genetikailag ilyen.

Kb ilyesmi:

[link]


2021. júl. 22. 11:02
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hogy tisztában vagytok e vele, de az emberi fog az természetes módon sárgás színű.
2021. júl. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Fogfehérités viszont nem természetes, az csak látszat
2021. júl. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
94%
Nincs vele baj sajnos nekem is ilyen alapból.
2021. júl. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Moshatód a fogad, attól még sárgás színű marad.

Onann tudja az ember hogy az ő foga és nem implantátum 😁😆

2021. júl. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
0%

Zsenik így csinálják


Fogak beépítése.

[link]

2021. júl. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele, hogy termeszetes a sarga szín, de attól még lehet ez kizáró ok másoknál.
2021. júl. 22. 11:42
 7/22 anonim ***** válasza:
0%

#6


Nem fogod fel hogy a fog sárgás színű?az is marad..

De vannak fogfehérîtésre szánt elektromos kütyük, berakod a szádba, és világítani fog a fogad, úgy kifehériti.

2021. júl. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
0%
Én az implantátum mellett állok
2021. júl. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 VincentLaw ***** válasza:
100%

A fogdokimnál szintén érdeklődtem fogfehérítéssel kapcsolatban (mégis csak ő a szaki benne), mert nekem is sárgák. Ő teljes mértékben lebeszélt róla, hogy nincs semmi baj a fogaimmal, teljesen egészségesek így. Említette, hogy a fogfehérítésnek vannak hátrányai is, többek között az, hogy gyengébb lesz az ellenálló képességük, könnyebben roncsolódnak, lyukadnak.

Meg lettem győzve, úgyhogy letettem a dologról.

2021. júl. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
20%

Nem egy olyan lánnyal randiztam, akiknek borzasztó foga volt. Nemhogy sárga, de az egyiknek (amúgy diplomás) a mettszőfogai nagyon csúnyák voltak, fogorvos simán betömte volna, szépen.


A csajnak azóta romlott a foga és....lett férje...

2021. júl. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!