Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Bevállaljátok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Bevállaljátok, hogy ebben az egyben ti vagytok a hibásabbak, nem a férfiak? És végső soron ebből indul ki minden?

Figyelt kérdés

Igen, a szexre gondolok, jól sejtitek. Azon belül is arra, hogy míg egy férfi eldönti ránézésre, hogy bejön-e neki egy nő vagy sem és aki bejön azzal szexelne, kivéve ha monogám, komoly kapcsolatot keres, akkor meg is akarja ismerni.


Eközben a nők esetében ez nem ennyire egyszerű, hogy elég ha a nő nem keres monogám kapcsolatot meg bejön neki az adott férfi.


És ne forgassátok ki, tudom, hogy a nők többsége komolyabbat szeretne már csak biológiai ösztön szintjén is, mint a férfiak többsége.


Itt most azokról van szó, akik nem akarnak komolyat. Tehát egy férfi nem engedheti meg magának azt a "luxust", hogy nyíltan kimondja, hogy ő most kiélős korszakában van és szeretne sok különböző lányt kipróbálni mielőtt megállapodik, mert akkor tartós szüzesség lesz a jutalma.


És igen, bizonyára csúnya dolog a ti szemszögetekből, hogy erre a férfiaknak az lesz a reakciója, hogy akkor hazudnak, hogy célt érjenek, de hát attól még ezt akkor is az az ok váltotta ki, hogy OLYAN NŐK SEM szexeltek velük, akik amúgy egyáltalán nem akarnak komolyat és külsőre se volt az adott férfival bajuk.



2021. júl. 16. 01:55
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
98%
Igen, az én hibámból férfiak százai nem jutnak szexhez. Olyan gonosz vagyok. :(
2021. júl. 16. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
98%

Nem értem, mi a probléma. Az egész hazudozós, zsákbamacskás lutrit el tudod kerülni, ha egyenesen a rosszlányokhoz mész. Ennyi a tarifa, tetszik, vagy nem. Kiélheted magad akár napi többször is más nővel.

Régen is bordélyba jártak a férfiak, hogy tapasztalatot szerezzenek.

Jaaa, hogy fizetni kell?

Jó lenne már, ha felfognátok, hogy ti vagytok azok, akik vinnyognak a p*nciért nonstop, tehát ti tettétek olyan értékessé, amiért pénzt kérhet a gazdája. Viseljétek a következményeket!

Amúgy meg senkit nem érdekel, hogy hànyan haltok meg szüzen. Fizessetek, és a probléma megoldva.

2021. júl. 16. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
98%

Ezek a csúnya, gonosz nők nem hajlandóak lefeküdni valakivel csak azért mert van valami a lába között.. ilyet. :(


Amúgy belső tulajdonságról hallottál? Mert hiába vonzó valaki külsőleg ha belsőre taszító akkor még szexre sem kell.

2021. júl. 16. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
97%
Nem, abból indul ki minden, hogy te senkinek kellesz még egy éjszakára sem és becsavarodva nonstop ilyen fals ideológiákkal szórakoztatod a gyakori népét.
2021. júl. 16. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
97%
*senkinek nem kellesz
2021. júl. 16. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
98%

Akkor ha jól értem, menjek ki a Blahára, vetközzek pucérra, feküdjek egy padra, és aki arra jár és kedve szottyan, az nyugodtan megdughat, mert nincs jogom eldönteni, hogy kivel dugok. Aki rám néz, megkíván, annak köteles vagyok odatartani.

Én kérek elnézést, hogy mertem ennél jobban válogatni.

Gumival vagy anélkül?

2021. júl. 16. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
96%
Lemerem fogadni, hogy a kérdező anyja az ő gyerekkori haverjait viszi fel most magához a fia füle hallatára b#szni. Hála Istennek a páromnak is lenne ahhoz 1-2 szava, hogy más férfiak úgy használjanak a “biológiára” hivatkozva, mint valami ürítőlyukat.
2021. júl. 16. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
4%
Még hogy a nők bevallják, hogy valamiben ők a hibásak? Hova gondolsz?
2021. júl. 16. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
98%

Csatlakozom a #16-oshoz, én megyek az Astoriára. Nálam óvszer se kell, nehogy egy pasi is hisztizzen miatta.


Mindig jó látni, hogy egyes férfiakba mennyi tisztelet szorult...

2021. júl. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

"Tehát egy férfi nem engedheti meg magának azt a "luxust", hogy nyíltan kimondja, hogy ő most kiélős korszakában van és szeretne sok különböző lányt kipróbálni mielőtt megállapodik"

Soha nem hallottál még olyanról, hogy egy nőt leribizzenek azért, mert "kiélős" időszaka volt..? :))

És nem vagyok érintett a témában, mert én az a típus vagyok, aki ha ránéz egy férfira akkor nem a szex fog eszébe jutni, mert nekem ehhez sokkal több kell, de ha egy nő bevállalja, hogy ő most kiélős lesz, akkor egyenes út ahhoz, hogy ler.b@ncozzák. Szóval ennyit arról, hogy ki milyen "luxust" engedhet meg magának.

2021. júl. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!