Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Bevállaljak egy biszex csinos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevállaljak egy biszex csinos lányt?

Figyelt kérdés

Van egy lány a munkahelyemen, biszex állítólag.Eléggé bejövök neki, kicsit nyomul is, már megjegyezte a rendszámomat, tegnap felajánlotta hogy írjak rá Messengeren, többször megérinti a vállam, karom naponta stb.De tartok ettől a biszex dologtól, mi van ha később bevon még valakit a szexben vagy mit tudom én.

Lehet hagyom a fenébe.29F



2021. jún. 30. 22:34
1 2 3
 1/22 Noren1989 ***** válasza:
98%
Micsoda gondok...🤔😅
2021. jún. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
78%
Hol dolgozol? Nekem volt egy biszex lánnyal dolgom egy időre, ő is munkatars.
2021. jún. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
20%
Biszexet ne vállalj be mert nem fog tudni melletted megállni mindig kelleni fog neki a puci is és meg fog csalni. A biszexek a legrosszabbak komoly kapcsolatra
2021. jún. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
74%
Kamu kérdés szag van.
2021. jún. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
94%

"már megjegyezte a rendszámomat"


Amíg nem arra ébredsz az éjszaka közepén, hogy az ablakból néz, addig nincs gáz.


Ha neked nem okoz gondot az, hogy nem csak a fiúk jelentenek konkurenciát, akkor vállald be. Ha nem működik a dolog, akkor az exed lesz a kollégád. Ez a szar a munkahelyi kavarásokban.

2021. jún. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat szerintem nézek magamnak inkább egy normális lányt nem ugrok bele ebbe az egészbe. Nyugodt kapcsolatot szeretnék Nem valamilyen komplikált történetet.
2021. júl. 1. 00:18
 7/22 anonim ***** válasza:
58%
Én kicsit megbántam, kettes válaszoló voltam. Nem mindenkinek való, az hogy néhányszor szexelünk meg közös programokra járunk, közbe van neki más is aki keféli. Akkor ugorj csak bele, ha szimplán csak szexet akarsz, és biztos vagy benne, hogy semmi több.
2021. júl. 1. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 he84 ***** válasza:
66%
Hát ne haragudj kérdező, de ez elhamarkodott és túlzott lemondás, ha azért félsz vele összejönni, mert ő biszexuális. Csak mert valaki biszexuális, nem jelenti azt, hogy bármikor a saját nemén belül mással meg fog csalni, vagy hogy hármas szexet akar. Ez egy tévhit, egy általánosítás. Nem számyt hogy biszexuális-e, hisz ugíanúgy megcsalhatna más férfiakkal, vagy még egy férfit vonhatna b hármasba. Valójában ugyanaz a veszély mindig ott lebeg nemtől függetlenül. Egy heterő lány is simán teheti ezeket, hidd el.
2021. júl. 1. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
68%
Nem biztos, hogy összeakar jönni vele a csaj. Velem is csak kefélni akart, és ennyi. És engem is össze vissza fogdosott a munkahelyen.
2021. júl. 1. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
86%
Miért akarna édes hármast, ez csak a te fantáziád.. Ha heteró lenne, akkor nem aggasztana, hogy férfival akarja?
2021. júl. 1. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!