Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes, összejöhet egy kövér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes, összejöhet egy kövér férfinak vékony csinos barátnő, van olyan vékony nő aki a kövér férfiakra izgul? Vagy a kövér nők csak megalkuvás miatt jönnek össze kövér férfiakkal?

Figyelt kérdés
2021. jún. 6. 21:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Érdemes? Te tudod.

Összejöhet? Elvileg 50% esélyed van rá...

Biztos van vékony nő is, aki a kövérekre izgul. De hogy találkozol-e ilyen nővel, vagy hogy ő neked megfelel-e, azt senki nem tudja megmondani.

Sokszor még a kövérek sem akarnak kövérrel lenni, te vagy rá az élő példa. De sok sikert kívánok. A szerintem a valóságban kb a 0 fele van az esélye annak, hogy egy vékony, csinos szép nő direkt kövér férfit keressen.

2021. jún. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Elenyésző az esély rá. Egyszerűbb, gyorsabb, hatékonyabb előbb lefogyni. Kivéve, ha jó a beszélőkéd, bár akkor nem ide írnál kérdést.
2021. jún. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
27%

Van dagadt disznó és édes nagy mackóm 🙂

De a mackók jómódúak...

2021. jún. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%

Ritkaság, hogy vékony nő a testesebb férfiakhoz vonzódik, de teljesen nincs kizárva.

Szinte nap mint nap látni ilyet az utcán.

Az viszont már elég gyakori lett, hogy vékony, sportos pasit, igen igen duci nőcskével látni.

2021. jún. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Neked sem jönnek be a dagadt nők ezek szerint.

A vékony nők ugyanígy vannak a dagadt férfiakkal.

2021. jún. 7. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én vékony vagyok, es kifejezetten a mackós férfiak tetszenek, de volt már vekony is, sportos is. Szóval igazán nem is lenyeg...
2021. jún. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6 oska


Belőled jó sok kéne, de sajnos nagyon kevesen vagytok.

A vékony nők elsősorban a gebe palikhoz vonzódnak.

Szinte tű a szénakazalban, ha egy vékonyabb csinos nő a kicsit testesebb férfiakhoz vonzódik.

Ezt most szándékosan mondtam így. Hisz nyilvánvaló, hogy a nagyon elhízott hordó hasú férfi szinte senkinek nem kell, de szerintem azok a férfiak, akik csak jó férfiasak, és inkább jó húsosak, és nem hájasak, szerintem azokkal még semmi baj nincs.

Gondolom én. Aztán persze a szép hölgyek nem így gondolják.

2021. jún. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Van olyan vékony, akinek a kövér férfi jön be, de ritka, mint a fehér holló - és ha te vagy az a kövér férfi a kérdésben, az sem biztos, hogy te tetszenél neki személyesen.
2021. jún. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!