Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők hogyan tudják felmérni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők hogyan tudják felmérni, hogy milyen a helyzetük a "húspiacon"?

Figyelt kérdés
A férfiaktól kapott visszajelézsek alapján, vagy ő maguk is jól betudják lőni, hogy nagyjából hol helyezkednek el 10-es skálán?

2021. júl. 8. 13:01
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
81%

Egyébként nem értem... mármint értem azt, hogy a tényt, hogy nem mindenki szeret mindenkit elkönyvelted piacnak, és ez csúnya dolog, bele is gondoltál?


Ha olyan párt keresek, akivel 50-50 megosztjuk a házi munkát, majd ő idővel elhanyagolja, és ez 80-20 lesz a javamra, akkor elkezdek kiszeretni belőle. Erre mondhatod, hogy mErT a HáZiMuNkÁéRt CsErÉbE sZeReTi CsAk, csakhogy ez nagyon nem így van.

2021. júl. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
32%
Hhhhh, hagyjuk... semmi kedvem tovább erőltetni ezt az információcserét. Mindenkinek joga van olyan képet kialakítani a világról, amilyet akar. Legjobbakat, hölgyeim!
2021. júl. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
63%
Eleve nem sorolom magam ahhoz a réteghez, amelyik húspiacon kínálkozik. Itt kezdődik...
2021. júl. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
76%
Persze, hogy nem erőlteted. Érveid nincsenek, ahhoz meg nem vagy elég férfi, hogy beismerd, ha nincs igazad.
2021. júl. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
11%

Az érveim megértéséhez először nem ártana ELOLVASNI őket. Aztán értelmezni is. Ha ezután sem sikerült, akkor meg inkább ne erőltesd.

Plusz komolyan, olyannak kéne magyarázkodnom, aki egy anonim oldalon személyeskedik? Pffff... na ne röhögtess már!

2021. júl. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Mielőtt a párommal összejöttem, mondjuk úgy, én vásárló voltam azon a piacon. Szerintem ez most is így van. Egy nő bármikor leakaszt pasit, csak hát körbe kell nézni, mert nem mindegy milyet.
2021. júl. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!