Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők hogyan tudják felmérni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők hogyan tudják felmérni, hogy milyen a helyzetük a "húspiacon"?

Figyelt kérdés
A férfiaktól kapott visszajelézsek alapján, vagy ő maguk is jól betudják lőni, hogy nagyjából hol helyezkednek el 10-es skálán?

2021. júl. 8. 13:01
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:

10

Igen, ilyesmire gondoltam :) de konkrétan erre válaszoltam, csak nem hivatkoztam le és időközben elcsúsztak a kommentek:

"Egy Scarlett Johansson vagy egy Gal Gadot külsejű nő"

2021. júl. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
74%
Akik huspiackent tekintenek a tarskeresesre, mikozben a kulsobol allapitjak meg a szinteket, azok az embert egyaltalan nem latjak. Marpedig az a fontos, nem pedig a "huspiaci szakertok" velemenye. Ha a kinezet adna az erteket, akkor tobben elnenek felfujhato guminovel, mint igazival. Megis az igazi nok azok, akik kaposak. Mondhatni kinezettol fuggetlenul is barki megtalalhatja a parjat. Mondom ezt ferfikent.
2021. júl. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:
#6 Te meg a kedves apukádat fogyatékosozd le. Köszi!
2021. júl. 8. 14:01
 14/36 anonim ***** válasza:
49%
Sajnálom, csak téged tudlak, mert te értetlenkedsz itt nap mint nap, apukámnak szerencsére gyors a felfogása. 😊
2021. júl. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
100%

Fordítsuk meg a kérdést. A férfiak hogyan tudják felmérni, hogy milyen a helyzetük a "húspiacon"?

A nőktől kapott visszajelzések alapján, vagy ő maguk is jól betudják lőni, hogy nagyjából hol helyezkednek el 10-es skálán?

2021. júl. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
8%
A férfiak a nőktől kapott visszajelzések alapján kiválóan fel tudják mérni, hogy hol a helyük a táplálékláncban.
2021. júl. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
29%
Már pedig van ilyen, hogy "húspiac", igen kicsit undorító megfogalmazás, de létező dolog. Leginkább idősebb embereknél fontos a meghatározás, hisz nekik nehezebb a párkeresés, mint például egyedülálló gyerekesként. Én nem igazán a külsőségekre húznám rá ezt a fogalmat. Az is igaz, hogy a nőknek könnyebb a párkeresés, hiszen én teljesen más stílust képviselek mint az átlag mégis jöttek napi szinten 100+ likeok párkeresőn. 10-es skálát viszont én sosem használtam, mert abban igazat adok az előttem szólóval, hogy mindenkinek más a szép.
2021. júl. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
51%

Én hova tenném magam?

Sehova, talán rajta sem vagyok a listán.

Nem vagyok jó csaj, nem is lesz férjem.

Ha szép lennék legalább lenne esélyem, hogy valaki komolyan gondolja velem. 28n

2021. júl. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
#18 Ha már edzel és az alakod jó akkor van esélyed. Nagyon sok ronda ismerősöm van, de az alakjuk miatt találtak párt, férjet. Ne add fel könnyen:)
2021. júl. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
84%
Hmm, engem nem érdekel az egész piac. Úgy értem, ott az a cél, hogy eladjanak valamit. Én nem akarok eladni. Inkább egy érdekesen fűszerezett csemegeuborka vagyok, ami kevés embernek kell, de azoknak nagyon.
2021. júl. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!