Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők hogyan tudják felmérni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők hogyan tudják felmérni, hogy milyen a helyzetük a "húspiacon"?

Figyelt kérdés
A férfiaktól kapott visszajelézsek alapján, vagy ő maguk is jól betudják lőni, hogy nagyjából hol helyezkednek el 10-es skálán?

2021. júl. 8. 13:01
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
92%

Nem mérem fel, mert őszintén szólva nem érdekel. Minek agyaljak egy képzeletbeli listán és az azon való helyemről, pláne egy nagyon szubjektív témában?

Eleve van olyan férfi visszajelzés, ami napokkal később is megmosolyogtat és olyan is, amitől szabályosan rosszul leszek. Melyik akkor a mérvadó? Magammal kapcsolatban a jót és rosszat egybevetve kifejezetten elégedett és magabiztos vagyok és a végén csak ez számít.

2021. júl. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
83%
Nem létezik húspiac. Ismerkedem, mint minden normális ember. Ha tudunk poénkodni és intelligensnek találom az illetőt, illetve fordítva, akkor lehet szó folytatásról. Az a titkom, hogy emberként viselkedek a másikkal és nem célom megfűzni senkit.
2021. júl. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem te tényleg valami ritka fogyatékos lehetsz. Minden férfinak más a szép ez kb ennyi. Én olyan pasitól is kaptam visszajelzést, akitől nem is hittem volna mert úgy voltam vele, hogy ő mennyivel jobb és más szinten van hozzám képest. Míg olyan is volt, hogy a szintén gyári munkás kollegámnak meg nem jöttem be.
2021. júl. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
55%
Kíváncsiságból tettem fel fotót photofeelerre, 40 szavazat alapján 8,6 pontot adott ki a 10-ből. Szoktam tetszeni a férfiaknak, én olyan 8ast adnék magamra, a cickóm lehetne nagyobb.
2021. júl. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:

#3 Ez hazugság te is tudod. Vannak alapjában jó csajok mint ahogy vannak jó pasik is. Nyilván ha egy nő a "jó csaj" kategóriába tartozik, mert tényleg átlagon felüli külsővel rendelkezik, ez nem annyira szubjektív mint ahogy sokan beállítják.


Egy Scarlett Johansson vagy egy Gal Gadot külsejű nő biztos átlagban sokkal több férfinak vonzó tud lenni mint egy valóban átlagos vagy az alatti külsővel rendelkező nő. Ezek tények.

2021. júl. 8. 13:15
 6/36 anonim ***** válasza:
57%
A kedves anyukád vádold hazugsággal, köszi!
2021. júl. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
90%

- visszajelzések vagy annak hiánya (pl. látom, hogy xy-hoz képest mennyi figyelmet kapok), és kérdés, kiktől (azért nem mindegy, hogy a koszos-szakadt csövestől vagy egy normális külsejű embertől)

- médiában tolt/nyomott nők, nőideál

- internetes fórumokon megfogalmazott vélemények

2021. júl. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
90%

De nem őket veszik el feleségül az átlagos férfiak.

Társaságban körülrajonganak egyes nőket a környezetemben is, na de velük élni már jóal nagyobb befektetést (nem csak anyagiakat) igényelne, a férfiak is osztanak-szoroznak ám egy kapcsolat előtt :)

2021. júl. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem ma már ezt nem lehet reálisan mérni, sokuknak nincs köze a valósághoz. Mikor a 100 kilós nőre is nyáladzanak onlyfans-en a fétisesek és szórják pénzzel, twitch-en elég ha a melleit kidobja kicsit, youtube-on pedig elég ha csak a combját megvillantja vagy mosolyog, akkor nem fog arra kényszerülni, hogy önkritikát folytasson. Annyival hogy nő és megjelenik, már ostobák tömege borul le elé, főleg ha a nőiességéből is mutat egy kicsit.


Természetesen ő minimum egy 8-as, de inkább 9-10 és minden nő körülötte alatta van, kivéve akit annyira szépnek tart, hogy azt érzi ellene semmi esélye. Ekkor jönnek a szokásos hátba szúrások, fújolások, szrkavarások és egyéb finomságok.

2021. júl. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
66%
8as: nekem eddig egyszer mondták azt, hogy szép nővel járni nem könnyű dolog, és emiatt dobtak :D ettől az egytől eltekintve senkinek volt gond, hogy szép vagyok.
2021. júl. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!