Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet feldolgozni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet feldolgozni, hogy hónapokon át hazudozott?

Figyelt kérdés

Volt egy srác, évekig barátok voltunk, kb 1 éve mondogatta, hogy randizni akar velem, majd végül alakult köztünk valami. Hetekig jöttek a kamu dumák, hogy bonyolult, meg ő bizonytalan. Megírtam neki, hogy egyenesebb lett volna a szemembe mondania, hogy nem akar tőlem semmit. Erre nagy nehezen kinyögte, hogy valóban nem, bár itt is többször ellentmondásokba került önmagával, hol most döntötte el, hol már tavasszal. Azt azért 3-szor leírta, hogy maradjunk barátok, persze eszem ágában sincs a továbbiakban szóba állni vele. Még szűz vagyok, ő is tudta, szexig szerencsére nem jutottunk el, csak petting volt. Kihasznált, pedig pontosan tudta, hogy nem akar tőlem semmit.

Tudom, hogy jobb nekem nélküle, és szerencsém volt, hogy még időben megszabadultam tőle, de nagyon fáj, megalázva érzem magam. Viszont hogy lehet azt feldolgozni, hogy egy ilyen közeli barát, akiben teljesen megbíztam, és mindent megbeszéltem vele, átvágott? Hogy lehet ezek után nyitni bárki felé is?

Egyébként 26 vagyok, ő 32.



2021. júl. 5. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Nekem volt hasonló, bár mi nem voltunk barátok, de 3 hónapig leveleztünk, találkoztunk párszor, mindig nagyon komolynak tűnt, a családi házba hívott, bemutatott mindenkinek (bár lehet csak mert a szüleivel él szóval elkerülhetetlen volt a dolog), aztán az első szex után közölte, hogy nincs ideje párkapcsolatra esetleg néha összejárhatnánk. Nyilván ebbe nem mentem bele, de azóta is haragszom rá, és azokra akik így hülyítik az embert, mert beleéltem magam a közös jövőbe. De azt javaslom emiatt mással azért ne legyél bizalmatlan, de figyelj oda.
2021. júl. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
Tanuld meg, hogy a pncikáért lehazudják a csillagokat is..
2021. júl. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
Az anyjukat is eladnák.
2021. júl. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%
Ilyen esetekre lenne jó, ha fel lehetne lebbezni.
2021. júl. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat!
2021. júl. 5. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!