Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az feldolgozni hogy nem kellek egy lánynak sem?

Figyelt kérdés
Egyáltalán nem tudok csajozni. Meg nem is nézek ki jól. Tehát tuti nem lesz barátnőm, vagy ha lesz akkor olyan aki nem tetszik igazán. Anak meg mi értelme. Meg nem is vagyok határozott, félénk vagyok így elnyomna a lány.
2020. okt. 2. 20:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
7%
Better of alone, hidd el. 36 F. Nekem volt sok, de már megöregedtem, ez látszik az arcomon, 42 nek gondolnak a nők és nem kellek egyiknek sem (gondolják h egy családapa vagyok aki megcsalná velük a feleségét, meg nem is vagyok már jóképű sem, így pláne nem kellek).
2020. okt. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
kedves kérdező, nők tucatjai is vannak így, sőt a legtöbb nő nem szerelmes a partnerébe, csak azért van vele mert kedves, jobb partnernek bizonyul, mint az örökké bulizós és félrekúrós társaik. A nők többsége sokkal csúnyább pasit választ általában mint amilyet szeretne, egyrészt azért mert a férfiak is mindig maguknál jobbat keresnek, másrészt mert azt gondolják hogy az majd nem csalja meg. Egy kapcsolatban sokszor csak az egyik szerelmes, vagy tiszta szívből egyik sem, csak kompromisszum. Én egyszer sem tudtam összejönni olyannal, akit imádtam, akiért odavoltam, de voltak férfiak az életemben. Oda mentem, ahol kellettem, mást nem tehettem. Persze mondjuk a férfinak hogy szeretjük és egy idő után ha megszokjuk a másikat és valamennyire pozitív is a személysisége, akkor még valamennyire érezzük is a szerelmet. a szexet egy nő simán el tudja vonatkoztatni, nem igaz hogy csak azzal megy akiért odáig vagyunk. Szóval én is kérdezhetném, hogy mi értelme egy olyannal össze jönni aki nem igazán tetszik. Hát, ha nem vagy kompromisszumkész, akkor maradsz egyedül..
2020. okt. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
7%
Próbáld elképzelni milyen egy másik fiú ánuszát megdugni. Állítólag hasonló érzés, mint a puncit. Barátkozz szépen lassan a gondolattal és egy idő múlva próbáld majd ki. Hátulról dugva pedig úgy néz ki egy srácot rakni, mintha a rövid hajú barátnődet raknád análba.
2020. okt. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
46%
kb úgy ahogy egy idősebb nőnek azt hogy már nem kell egy férfinek sem. Éled az életed tovább és koncentrálsz vm másra. Én így vagyok vele, de azért néha nekem is belesajdul a szivem, hogy de lefeküdnék ezzel vagy azzal a pasival, de amíg kap fiatalabbat, nem fog velem még szexelni sem, ha nem vagyok szexi dög. Hát iylen az élet...
2020. okt. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
53%
Nem tudom utolsó hány éves vagy, de a nők 60 éves korukig simán kelendőek.
2020. okt. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
47%
60? 32 felett már nagyon jónak kell lennie, h a férfi hosszú távra tervezzen vele. Persze egy menetre a legtöbb 40-es nő is elmegy még a pasiknak, de hosszú távra 10/1 negyven felett.
2020. okt. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
84%
látod kérdező? ahogy utolsó is mondja 18-32 között érsz csak valamit, azaz hiába élsz 80 évet meg, mindebből csupán 14-15 éved van arra, hogy találj valakit aki tetszik és szereted. Na és érdekes, mert így ugye minden nőnek el kellene kellnie, de mégsem így van. Elméletileg ugyanannyi fiú születik mint lány, tehát ha a nőknek könnyebb, akkor elvették volna őket feleségül ebben a korban, tehát 100 nőt 100 férfi és akkor senki nem is lenne egyedül. Lennél inkább nő akkor?
2020. okt. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Igazából ez kinézetről szól, utolsó, nem pedig nemekről.


Ettől függetlenül bárki bármit mond, nőként könnyebb ismerkedni. Egyrészt a nőké a passzív szerep, másrészt ahhoz, hogy egy nő ne keljen el vagy nagyon válogatósnak kell lenni (ha amúgy normálisan nézel ki), vagy nagyon taszító kinézetűnek.


Átlagos kinézetű férfiak viszont kb ugyanolyan sikerességi rátával "dolgoznak", mint nagyon taszító kinézetű nők.


A legutóbbi barátnőmmel a szakításunk után a saját lelki gyógyulásom érdekében 3 hónappal később megszakítottam minden kapcsolatot. Neki ez alatt a 3 hónap alatt 2 komolyabbnak szánt randipartnere ( mindkettővel több randi egymás után, alakuló, ám külső körülmények miatt kisikló ismerkedés), és kb 5-6 egyéjszakás kalandja volt hol régebbi ismerősökkel, hol vadidegennel.


Nekem az elmúlt két év alatt volt 1 egyéjszakásom, és max 10 randim, ezek fele ért meg 2 vagy több találkozót.


Miközben mindketten átlagos kinézetűek vagyunk: vannak a testünknek nagyon jó, kívánatos részei, de vannak jól látható hibák is, kb fele-fele arányban.

2020. okt. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Tök átlagos nőként szinte tengernyi esélye van egy nőnek. Tudom mert van jópár ilyan 10/4 es vagy max 10/5 ös női ismerősöm és hetente felnézek a faceükre kíváncsiságból. Mindegyiknek napi szinten 1-2 új ismerőse lesz, 10 ből 9 szer férfi. Havonta tehát kb 25-30 új ismerős, és ezeknek a java nemcsak úgy ismerősük lesz, mert azonnal likeolják is ezeknek a nőknek a legtöbb képeit. Azt nem tudom, hogy írnak-e a nőknek, de szerintem nem közömbösek ezeknek a pasiknak azok a nők. És van köztük jóképű is mindig. Ja és 27-28 éves nők, szóval már annyira nem fiatalok, de még ilyen ipdsen is kelendőek. Ellenben ha megnézem egy átlag ismerős szingli férfi profilját, havonta jó ha 3-4 új ismerős lesz, abból is 75% ban férfi lesz az (pedig próbálkoznak a nőknek ezerrel). Ég és föld a különbség egy átlag férfi és nő közti különbség. Persze ez 40 felet megfordul, amikor a nők 95% a már egyetlen férfinak sem kell (max a 60 körüli nagyapáknak), ellenben egy szingli, jól karban tartott 40-es férfi simán esélyes lehet bármely 25-35 közötti nőnél (akkr is ha az itteni nők rendesen osztják a 30-40 es férfiakat, hogy öregek, rondák, de mégsem ezt látom a 40-es férfiknál az ismeretségi körömben, hanem csajoznak és van sikerül is bőven).
2020. okt. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#6-os. Ahogy öregszel majd úgy fog megváltozni a véleményed. Én 30 vagyok, bár nem érzem öregnek magam, de ugyanúgy van jól kinéző nő 35-36 évesen, mint 24-25 évesen. Igaz látszik hogy érettebb, de ép ez adja a báját is.
2020. okt. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!