Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az feldolgozni hogy nem kellek egy lánynak sem?

Figyelt kérdés
Egyáltalán nem tudok csajozni. Meg nem is nézek ki jól. Tehát tuti nem lesz barátnőm, vagy ha lesz akkor olyan aki nem tetszik igazán. Anak meg mi értelme. Meg nem is vagyok határozott, félénk vagyok így elnyomna a lány.
2020. okt. 2. 20:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül.
2020. okt. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Sehogy nem lehet. Én is igy jártam. Nem tehetsz semmit ellene.


Az itt okoskodó sok f😮sznak fingja nincs miről beszélnek, amikor azokat a zseniális tanácsokat adják hogy csajozz meg gyakorolj...


Ez nem rajtad hanem a nőkön múlik. Sajnos ezek szerint te is a kizárt kategória vagy. Kb még 10 évet várnod kell mire a lelakott kiélt dagadt elhagyott 40+os vênasszonyok rád mennek. 35-40 évesen nagy keresleted lesz rád. Tehát szexelni fogsz ha akarsz, csak azon ne gondolkodj soha hogy más miért dugta végig a tini korát bombatesű szúk puncis csajokkal elvárás nélkül, és neked miért csak a maradék jutott,

2021. jan. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!