Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy tudtátok feldolgozni, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudtátok feldolgozni, ha valakinek csak szexre kellettetek?

Figyelt kérdés
Randizgattam egy fiúval, ő is azt állította, hogy komoly kapcsolatot keres, bókolt, dicsért, tényleg úgy is viselkedett. Majd miután lefeküdtünk, jóval kevesebbet ír, kevésbé érdeklődő, nem hív találkozni. Tudom, én is hülye voltam, hogy belementem egyáltalán, de olyan biztosnak tűnt. Nagyon nyomorultul érzem magam.
2021. máj. 15. 12:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
97%
Arra gondolj, hogy ez nem téged, hanem őt minősíti.
2021. máj. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
10%
Nem tudod elképzelni, mennyien vannak így, mint te. Bár nem tudlak sajnálni titeket. :D A fiúk egy random lányt a szexig tartanak érdekesnek. Ne egy random lány akarj lenni.
2021. máj. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
0%

nekem is volt ilyen, csak épp az a faszi impotens volt mint első szexnél kiderült és utána szó nélkül eltűnt...

amúgy jó volt vele a szex?

2021. máj. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
19%
1-es. Attól, hogy őt minősíti, amivel egyetértek, neki semmi gondja nem fog ebből származni. Nem fogja sajnálni, +1 strigula, míg a lány, mint látod, elszontyolodik. Ha hibást kell keresni, akkor !!!!egyenlő a helyzet, ha viszont a következményeket, akkor nagyon nem.
2021. máj. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Igen, ráadásul nagyon jó volt.. Sajnos. Akkor nem bántana ennyire, ha rossz lett volna.
2021. máj. 15. 13:03
 6/21 anonim ***** válasza:
0%
hát lehet neki nem volt jk
2021. máj. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
0%
2-es vagyok. Hiába pontoztok le, egy férfinak a szex a cél, míg a nőnek a kezdet. Ezt kellene egyensúlyba hozni.
2021. máj. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
10%
Irj rá, hogy akar-e ismétlést. Valoszinüleg nem fog nemet mondani!:D
2021. máj. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
31%
Ezért nem kell egyből lefeküdni vele.
2021. máj. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%
8-as. Még szép, hogy nem. Mindenki szereti ha van egy lélegző, bármikor elővehető élvezeti tárgya. Sajnos a háremek nálunk nem menők.
2021. máj. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!