Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy tudtátok feldolgozni, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudtátok feldolgozni, ha valakinek csak szexre kellettetek?

Figyelt kérdés
Randizgattam egy fiúval, ő is azt állította, hogy komoly kapcsolatot keres, bókolt, dicsért, tényleg úgy is viselkedett. Majd miután lefeküdtünk, jóval kevesebbet ír, kevésbé érdeklődő, nem hív találkozni. Tudom, én is hülye voltam, hogy belementem egyáltalán, de olyan biztosnak tűnt. Nagyon nyomorultul érzem magam.
2021. máj. 15. 12:57
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
81%
Mit tanultal az esetbol? Legkozelebb hogyan fogod tudni elkerulni a hasonlo szituaciot? Ezek szerintem fontosabb kerdesek.
2021. máj. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
20%
Annyi eszed nem volt hogy megismerd. Ezt kéne randi alatt csinálni. De amúgy meg lehet hogy veled van a baj. Sok fiúnak nem tetszik ha hibádzol a ruha alatt!
2021. máj. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
52%

"nekem is volt ilyen, csak épp az a faszi impotens volt mint első szexnél kiderült és utána szó nélkül eltűnt..."

Aha, persze. De ha impotens volt a pasas miért akart volna szexet??

Elég valószínű hogy csak veled nem sikerült neki, mert vagy nem talált semennyire vonzónak, vagy (ami sokkal valószínűbb) a te hozzáállásod és viselkedésed hatott rá így, hogy nem maradt kedve hozzád.

Máskülönben minek akart volna lefeküdni veled?

2021. máj. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
52%
Hányszor taliztatok, mielőtt lefeküdtetek?
2021. máj. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Szarul esik,de eldöntöttem,hogy kicsinálom és lejáratom .
2021. máj. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
83%

Kérdező, ez velem is előfordult már nem is egyszer. Egyszerűen hazudnak, ennyi. Előadják, hogy komolyat akarnak stb. aztán együtt vagytok és menekülnek mert érzik, hogy te valóban komolyan gondolod... Nem is egyszer fordult elő velem és hiába "várattattam", képesek hónapokig kivárni... szóval nehéz kiszűrni, élni akarják a kis maguk elétét kötöttségek nélkül. Tudom szarul esik, de idővel már lepereg az emberről... Nem tudsz mit kezdeni vele..

28 N

2021. máj. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
És az ilyen majmok miatt alakul ki az a gondolat, hogy a férfiak csak szexet akarnak... Akkor is, ha lelkileg, kedvességgel, figyelemmel, türelemmel próbál lenni az ember, beletenni a dologba mindent, és mikor kicsit "rámozdul" a másikra, akkor "Te is csak meg akarsz dugni"... :(
2021. máj. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
65%

17#

Csak egyesek akiknél a nők belemennek hogy akár csak megdugják őket, és reménykednek hogy több is lesz.

De ha neked mondják hogy csak "meg akarsz dugni" akkor csak le akar koptatni. Ugyanis aki nem csak megdugni akarja őket azt le sem tojják ezek, nemhogy még érdekelje is őket!

2021. máj. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
#13 te is egy ilyen kisf@szu impotens vagy, ugye? 😂
2021. máj. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Valószínűleg az. :))
2021. máj. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!