Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehet feldolgozni hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet feldolgozni hogy elpuskáztam életem lehetőségét? 25F

Figyelt kérdés
Sosem voltam sikeres a nőknél, külsőre nem vagyok túl vonzó (vékon, kisfiús) és anyagilag sem állok jól. Pár hónapja megismerkedtem egy lánnyal, akinek viszont nagyon bejöttem. A lány minden szempontból tökéletes: gyönyörű, aranyos, okos, vicces, kedves, megértő. Abban biztos vagyok hogy ilyen nőt soha nem fogok találni. Viszont valamit rettenetesen elronthattam: 2 hónap után szinte szó nélkül elhagyott, nem hajlandó velem találkozni, nem tudom vele megbeszélni a dolgot, csak azt mondja hogy felejtsük el, engedjem el, nincs tovább. Mintha neki semmit nem jelentett volna ez, pedig ő kezdeményezett nálam és nyalt falt 2 hónapig. Én ezt nem tudom elfogadni, folyamatosan rá gondolok, hogy milyen jó volt vele és mit ronthattam el. Nem tudok semmi másra koncentrálni, aludni is alig bírok, elkezdtem inni is. Nem tudom hogyan léphetnék ezen túl, soha többé nem kell más nő rajta kívül.
2021. ápr. 15. 21:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%

Könnyen,fogd fel másképpen, újra szabad vagy. :)


[link]

2021. ápr. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Lucaszek96 ***** válasza:
92%
Közel sem életed lehetősége volt ha csak úgy szó nélkül lekoptat a picsába.. inkább csak bú felejtő voltál.. sajnálom haver:D
2021. ápr. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

#1

És mit érek vele?

2021. ápr. 15. 21:52
 4/12 anonim ***** válasza:
83%

"ő kezdeményezett nálam és nyalt falt 2 hónapig."


És te mit csináltál?

2021. ápr. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

#2

Ennél közelebb akkor sem leszek egy ilyen nőhöz.

2021. ápr. 15. 21:54
 6/12 anonim ***** válasza:
71%
Mit csináltál ami miatt csak úgy lelépett? Mert nagyon rossznak kellett lennie ahhoz, hoyg csak úgy otthagyjon.
2021. ápr. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Lucaszek96 ***** válasza:
81%
Némi önbecsülést szerezz be először,viszont fordítsuk meg egy ILYEN NŐ nyalt falt neked 2 hónapig nyilván okkal tehát van benned valami ergó most indulnak majd be a dolgok ő volt az ugró deszka:D
2021. ápr. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Biztosan nem csak búfelejtő voltam neki, mert olyan dolgokat megtett értem, amit csak olyanokért tesz meg az ember aki nagyon fontos számára.


#6

Nem tudom. Nem értékeltem eléggé. Nem voltam elég rámenős sem. Nem voltam elég férfias. Azt hittem majd menni fognak a dolgok maguktól. Nincs is túl sok tapasztalatom ezen a téren Megunta ezt a helyzetet. Nagyon bánom hogy így elszúrtam.


#7

Ez valami isteni szerencse volt hogy neki bejöttem. Ennek az esélye kb egy az egymillióhoz. Ő azon keves nő közé tartozik aki nem fordít hátat azért amiért a nők 99%-a azonnal lelép (pl nincs kocsim).

2021. ápr. 15. 22:15
 9/12 anonim ***** válasza:
90%
Xard le, lesz majd másik, mindenki pótolható. Ne idealizáld túl, szerintem többet képzeltél bele ebbe az egészbe, mint ami valójában volt.
2021. ápr. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Lucaszek96 ***** válasza:
71%
Mekkora egy világtalan nő lép le azért mert nincs kocsid? Nekem jogsim sincs.. egy csomó exemnek van kocsija sőt a mostani barátnőmnek lakása is van úgy hogy én szülőknél lakom itt valami más a gond csak nem tudjuk mi 24f
2021. ápr. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!