Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemtudok feldolgozni egy szakitást. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
1 éves kapcsolat volt. Én szerettem őt! ő engem nem elhagyott és nemtettem semmi olyat amivel ezt kiérdemeltem nehezen teszem túl magam rajta. Álmomba sirok ha vele álmodok ,és arra ébredek hogy valójába is sirok. Minden nap megnézem a facebookon.Hónapok teltek el és nemtudom kiheverni. Ebbe belefogok betegedni dögleni. Hogy lehet ezen túl lépni? Nemszeretem ha elhagynak. Úgy érzem elveszett vagyok. Egy nincstelen. Lemegy az önértékelésem. Eddig csak mindenki elhagyott. Nemtettem semmi olyat amivel ezt kiérdemeltem.

2020. ápr. 27. 23:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
pszichológus
2020. ápr. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nemfogok minden szakitás után agytúrkászhoz rohanni. Nemvagyok beteg hogy oda menjek. Csak van szívem és nehéz ezt felfognom.
2020. ápr. 28. 00:01
 3/19 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy ő nem szeretett téged?
2020. ápr. 28. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
A probléma ott kezdődik hogy betegnek gondolod aki igénybe veszi a szakemberek szolgáltatását. A mentális állapotot ugyanúgy karban kell tartani mint a fizikait és ez csak egy segítség hogy szervezettebb és egészségesebb legyen az életed. Pont az a szégyen ha valaki ezt lesöpri hülyeségnek címkézve, nem az ha valaki jár ilyen személyhez.
2020. ápr. 28. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Mert társkeresőzött és könnyen elhagyott,nemkeres engem. Én többször próbáltam békülni ő nem.
2020. ápr. 28. 00:35
 6/19 anonim ***** válasza:
Te vagy a fiú? Mennyi idősek vagytok amúgy?
2020. ápr. 28. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Nincsen semmibajom. Csak ember vagyok és szívem van. Tudok szeretni és gyászolni.És ez ebbe mutatkozik meg hogy megvisel.nincs szükségem pszihora. Szívvel rendelkező emberekre van szükségem. Akiknek van is szeretet benne.
2020. ápr. 28. 00:40
 8/19 A kérdező kommentje:
Igen férfi vagyok.
2020. ápr. 28. 00:41
 9/19 anonim ***** válasza:

Engem is elhagyott az, akit életemben a legjobban szerettem, szerelmes voltam belé, és úgy tudtam, hogy ez kölcsönös. 2 gyönyörű évünk volt, aztan elkezdett furán viselkedni. Telefon eleinte lenemitva, majd képernyővel lefelé fordítva, később teljesen kikapcsopva.


Rakerdeztem, tagadott.. Aztán később elmondta hogy van egy kolléganő aki raszallt, és nem tudja levakarni magáról

. Aham, persze, meg én sajnáljam őt.


Szetmentunk. Az anyja szerint azóta egyedül van és bankodik, hogy elcseszte. Hát ezt el.


Kb fel évig magam alatt voltam teljesen, lefogytam, nem érdekelt semmi. De aztán szép lassan osszeszedtem magam. Adj időt magadnak, nem lehet siettetni sajnos. Kitartást.

2020. ápr. 28. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Köszi. Csak azt sajnálom szívvel szüledtem egy szívetlen világba.
2020. ápr. 28. 01:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!