Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemtudok feldolgozni egy szakitást. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
1 éves kapcsolat volt. Én szerettem őt! ő engem nem elhagyott és nemtettem semmi olyat amivel ezt kiérdemeltem nehezen teszem túl magam rajta. Álmomba sirok ha vele álmodok ,és arra ébredek hogy valójába is sirok. Minden nap megnézem a facebookon.Hónapok teltek el és nemtudom kiheverni. Ebbe belefogok betegedni dögleni. Hogy lehet ezen túl lépni? Nemszeretem ha elhagynak. Úgy érzem elveszett vagyok. Egy nincstelen. Lemegy az önértékelésem. Eddig csak mindenki elhagyott. Nemtettem semmi olyat amivel ezt kiérdemeltem.

2020. ápr. 27. 23:44
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Igen. De tudod, vannak még sokan, akik szívvel születtünk. És előbb utóbb jönni fog egy szívvel született melléd is, meg ha most lehetetlen is ezt elképzelni.
2020. ápr. 28. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Isten adja így legyen!
2020. ápr. 28. 01:30
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért, de ha nem kérsz segítséget, miért csodálkozol, hogy egy fokkal sem jobb a helyzet? Nem az ciki, ha pszichológushoz mész vagy eljársz egy terápiás csoportra-sőt, ha ezt magadtól képed meg, nagyon is jó-, hanem a mártírkodásod és csak picsogsz, mint egy fürdős hivatásos.
2020. ápr. 28. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

*léped képed helyett

Hülye autokorrektor

2020. ápr. 28. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

A pszichologus reszhez szolnek hozza.

Egy eve ilyenkor hatalmas trauma ert. Hiaba beszeltem rola sokat a csaladommal, a barataimmal, a fonokommel, nem tudtam tullepni rajta. Az onbizalmam a beka feneke alatt volt, magamat hibaztattam, allandoan sirtam. Ajanlottak egy pszichologust. Soha eletemben nem gondoltam, hogy valaha erre lesz szuksegem, de akkor annyira ketsegbe voltam esve, hogy felkerestem. Mar az megnyugtatott, hogy felhivtam es megbeszeltunk egy idopontot. Eletem egyik legjobb dontesenek tartom ezt, nagyon sokat segitett akkor es meg most is. Jobban megertem magam es igy a reakcioim is. Sokkal de sokkal nyugodtabb vagyok, mint barmikor az eletemben.

Szerintem emiatt erdemes felkeresni valakit: megerteni magunkat. Igy a kesobbi esemenyeket is maskepp tudjuk megelni.

2020. ápr. 28. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Év elején én is hasonlóan jártam. Nekem azt tanácsolták, hogy ahelyett, hogy az elfelejtésére koncentrálnék, egyszer képzeljem el erőteljesen, hogy milyen lett volna, ha minden összejön, amit szerettem volna vele, házasság, stb. Bennem ezek után tudatosult, hogy már nincs keresnivalónk egymás mellett, akármennyire is nem örülök ennek. Még mindig álmodok róla, de eddig az álmaim mindig arról szóltak, hogy otthagyott, most pedig arról, hogy úgy viselkedek vele, ahogy a valóságban is, tehát elhajtom a fenébe, hogy hazudjon másnak. Meg persze az is kell hozzá, hogy tűzz ki új célokat magadnak, tölts több időt a barátaiddal, iratkozz be egy új tanfolyamra, stb.
2020. ápr. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Egyébként ha Budapesten laksz, és mégiscsak szeretnél szakemberhez fordulni, akkor ajánlom Bilics Tímeát, aki segíthet neked elengedni a régi kapcsolati mintáidat, és az új keresésében is.
2020. ápr. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Alessandro10 ***** válasza:
A legelső amit tenned kell, nem nézegeted minden nap az adatlapját, hanem szépen megszabadulsz az összes hozzá fűződő emléktől. A tárgyiaktól könnyű, a lelkedben levőktől nehezebb. Viszont ha állandóan utána kutakodsz, azzal nem haladsz az elengedés felé. Nem tudom hányadik kapcsolatod volt, de amit most csinálsz, az elég gyerekesnek tűnik. Dacolsz mindennel, mintha folyton arra várnál, hogy majd meggondolja magát és sírva fog visszarohanni hozzád. (megsúgom, erre nem látok esélyt)
2020. ápr. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Itt vagy még? Írjál nyugodtan, ha szeretnél beszélgetni. Ugyanezen megyek keresztül.
2020. máj. 9. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!