Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mekkora hátrány a nők szemében...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora hátrány a nők szemében, hogy nem haladok a korral?

Figyelt kérdés

Nem tudom mi az az instagram vagy TIK TOK. Nincs mobilinternet előfizetésem, így nem nyomogatom folyamatosan a telefonomat.


33F



2021. júl. 1. 18:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nem gond. Nekem sincs se facebook, se instagram. Keves a baratom, nem jarok szorakozni, nem tudok beszelgetni. Szerintem rad is ez jellemzo igy kicsit kulonc vagy. Viszont szeretek itthon tenni venni, netezni stb. Keress madadhoz valot. Mondjuk en mar 40 vagypk.
2021. júl. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen téren ez nem hátrány nekem, ha azért meg tudsz élni, el tudsz lavírozni, nem másoktól vársz dolgokat. Nekem az exem volt ilyen retró típus, addig nem zavart, ameddig nem az én okostelefonomat nyúlta le mindig keresésre... de ugye elvileg neki nincs szüksége mobilnetre, okostelefonra... de az már zavaró volt, amikor pl. utazáskor vonaton többet volna nála a telefonom, mint nálam, mert eladó cuccokat nézegetett a hobbijához.
2021. júl. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

És akkor én mit mondjak?


Döntően Facebookot használnak, amit elvileg a boomerek használnak már csak (főleg FB csoportokat olvasok).


Instagramra csak a Facebook profilképem van feltöltve, és nem követek random ribiket, mert nem látom értelmét.


A Tik-Tok meg fel sincs telepítve a telefonomra, YouTube-on szoktam a kedvenc videósaimat, dokufilmeket, egyéb jellegű videókat nézni.


Szerintem, ha emiatt dob minket egy nő, az annyit is ér.


21F

2021. júl. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
56%

13

Mivel a messenger a fb alkalmazása, ezért nem értek egyet. A kamasz és fiatal felnőtt gyerekeim folyamatosan a messengeren lógnak.

A fb-ot valóban nem használják, de technikailag a kettő nem teljesen független egymástól (ha törlöd magad a fb-ról, a messengert sem használhatod többé).

2021. júl. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Mondjuk az nekem fura, ha valaki nem tudja, mik ezek. Úgy értem, még a 76 éves, mobiltelefon és internet nélkül élő nagymamám is tudja nagyjából, hogy mik is ezek. :D

Azzal semmi gond ha nem használja, én se használom ezeket. (Instám volt, de nem tudott pár percnél tovább lekötni.)

2021. júl. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nekem van instagramom és facebookom is, de tiszteletben tudom tartani, ha valakinek nincs vagy más az érdeklődési köre.

Ha valaki emiatt elítél akkor azt hanyagold a továbbiakban, mert nem lehet valami értelmes.


És igen a mobil net hasznos tud lenni, de nem létfontosságú.


20/l

2021. júl. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!