Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mekkora hátrány a nők szemében...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora hátrány a nők szemében, hogy nem haladok a korral?

Figyelt kérdés

Nem tudom mi az az instagram vagy TIK TOK. Nincs mobilinternet előfizetésem, így nem nyomogatom folyamatosan a telefonomat.


33F



2021. júl. 1. 18:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
60%
Az nem hátrány, ha neked nincs, de azért ahhoz kb. barlangban kell élni, hogy ne tudd, hogy mi az az instagram. Feltételezem ez csak túlzás és azért van róla fogalmad mi ez, még ha nem is használtad soha.
2021. júl. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
98%
Egyáltalán nem, viszont nagyon fontos és ezt jóindulattal írom: ne azzal próbálj imponálni valakinek, hogy milyen NEM vagy, mit NEM csinálsz.
2021. júl. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
79%
Én 38 éves vagyok és én se tudom mi az az Instagram és Tik Tok. Vmi képfeltöltögetős pitsa mutogatós oldal gondolom. Csak facebookon vagyok fenn,az nekem pont elég. Viszont van mobilnetem, szeretem ha folyamatosan elérhető vagyok és bármikor bármit meg tudok nézni, ha szükség van rá. Párkeresés szempontjából nem tudom mennyire jelentős ez a dolog. Ha neten akarsz ismerkedni, akkor bizony nem árt, ha van mobilneted.
2021. júl. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
94%
Ha korban hozzád illő nőkkel ismerkedsz, nagy eséllyel nem gond. Ha egy tizessel fiatalabbat akarsz.....változó, kinek mennyire fontos ez.
2021. júl. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
88%

Nekem is csak fogalmam van róla.

Bár úgy van, hivatalosan, hogy facebookot a boomerek használják

Az instát a 20-30-asok

A tik-tokot pedig a mostani tinik döntő többségben.


Szóval simán rá lehet fogni a korodra is, ezek nem használatát.


Nemcsak mobilnet miatt használhatod a telód, én pl. ezen szoktam könyvet olvasni.

2021. júl. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Attol függ, hogy kiket akarsz felszedni. A korodbeli 30 év körüli nők igen kevés hányada tiktokozik, sőt, nem is az instagram az életük, ha viszont gyerekeknél/fiatal felnőtteknél akarsz bevágódni, akkor ja, elég nagy probléma. (bár ebben az esetben más problémák is vannak)


Amúgy meg végül is lehet probléma egy netezni szerető nőnél, ha te nem szereted az ilyeneket, bár nem azért, mert nem vagy "trendike". Azok az emberek akik így elhatárolódnak a technológiától általában nem bírják ki, hogy ne járassák fojton a szájukat arról, hogy huuu manapság minden nő feje a telefonja mögött van, és magamutogatnak instagramon, és nem tudnak semmit csinálni anélkül, hogy még ne osztanák facebookon, bla bla. Ez pedig baromi irritáló tud lenni nem csak egy netfüggő, hanem egy normál ember számára is.

De persze emiatt nem kell aggódnod, ha a netellenességed nem ment át komplexusba...

2021. júl. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne baj? Legalább van időd normális dolgokra :)
2021. júl. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Ha a 'nem haladsz a korral' azt is jelenti, hogy nem mondod azt, hogy "gyors" (gyorsan helyett), "folyamat" (folyamatosan helyett), nem használsz angol szavakat magyar nyelvtan szerint, akkor már nagyon klassz vagy!!

Én jóval idősebb vagyok nálad, van instám, ott a gyerekeim megmutattak egy 'mémes' oldalt, na ott lehet ám gondolkozni, hogy a mi a vicces egy-egy mémben. (Megsúgom, nem jössz rá, csak segítséggel.) Tud az is szórakoztató lenni.

2021. júl. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

5

"Bár úgy van, hivatalosan, hogy facebookot a boomerek használják

Az instát a 20-30-asok

A tik-tokot pedig a mostani tinik döntő többségben."


A fiatal felnőtt és kamasz gyerekeim simán használják a messengert (valóban nem a fb-ot). Méghozz sokat.

TikTok szóba sem jön náluk.

Instát főleg a mémek miatt nézik (meg a jó csajokat stírölik).

2021. júl. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
* méghozzá
2021. júl. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!