Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha leírtam magam mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha leírtam magam mindenki előtt, önbizalomhiányból, rétlenségből, antiszociál introvertált viselkedéssel mert nem tudtam túltenni magam a gyerekkori megalázásokon, akkor mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Rögeszmém (volt) hoyg a szép lányok mind dribacok.

Nem gyűrtam mert úgy gondoltam csak a bunkók és primitívek gyúrnak.


Buliba nem menetem, nem hívtak személyesen csak fb-on kaptam még régebben meghívókat.


Frusztrált voltam, fóbiás. Kezeltek zártosztályon, de ezt titkolom.

Egyébként ott csak alszik az ember kb annyira le van nyugtatózva.


Sokáig magyarosodtam szidtam a melegeket, zsidókat cigányokat.


Nem beszélgettem sokat lányokkal mert azt gondoltam undorodnak tőlem.


Irigykedve néztem a kigyúrt srácokat akik mertek kezdeményeztni és sikeresek voltak.


Sokszor úgy éreztem én félek a szerelemtől nem érdemlem meg egy szép lány szeretetét.

Sokszor úgy éreztem ezeknek a lányoknak nincs egyéniségük, üresk és buták. - Többen már diplomások és dolgoznak én munkanélküli vagyok és örülök ha egy gyárba felvesznek. =Suliba 4-es voltam, értségim is az kb.


Istenfélőnek neveltek de azt kell hogy mondjam ma ez inkább ciki és hátrány. Igyekszem ebből kinőni hogy sikeres legyek. Már régóta nem imádkozom és a vallásos embereket nevetségesnek tartom.


Dühöt érzek, hogy elpazaroltam a fiatal éveimet. Hogy nem sportoltam.


Mindenki elfordult tőlem, tiltott, törölt. Senki nem érdeklődik felőlem.


Helyre lehet ezt hozni valahogy? Engem érdekel hoyg mi van régi ismerőseimmel de leráznak, nem válaszolnak, vissza se jelölnek. Teljesen elizolálódnak tőlem. Kiközösítettek.


Anyám ygakran mondja hogy ne a szép lányok után menjek hanem a szürke nevesincs alighoygelmegy lányokra pályázzak. De ezektől a hideg kiráz, élettelenek, unalmasnak groteszk valaminek érzem őket. Talán felém is így éreznek.


Belül káoszt érzek. Nincs uyg érzem nincs stabil személyiségem, mintha inogna. Mintha össze lenne tákolva és azt vettem észre hoyg gyakran utánzás alapú pl időnként van egy vedlés vagy váltás ilyenkor valami éppen aktuálisan általam kedvelt írótól, művésztől veszek át gesztikulációkat, stílus elméket.


Most 25 évesen kb 16-17 éves tudatán vagyok! Mi lehetett eddig??? Elkezdett érdekelni a divat, a kondizás. Én is kigyúrt divatos srác szeretnék lenni. Elegem van a jellegtelen divatja múlt ruháimból. (viszont nincs munkám...)


Már nem akarok "egyéniség" lenni, csak egy divatos személy egy szép barátnővel.



2021. jún. 27. 20:47
 1/9 A kérdező kommentje:
éretlenségből, atiszosziális viselkedésből *
2021. jún. 27. 20:51
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
Beszelgess legy kedves mindenkivel indits el a pozitiv hullamot spiralt.:)
2021. jún. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%

Először szerezz munkát, aztán kapd össze magad, edzés, sport, ott ismerkedj emberekkel, egyszerűen kezdj tiszta lappal, hideg fejjel. És ha ez megvan, nem stresszelsz rá, elkezdesz edzeni, ami amúgy nagyon jó a léleknek is és stabil leszel anyagilag, testileg, szellemileg, akkor majd tudsz csajozni és tetszeni is fogsz neki.


Csak szépen sorban mindent és legyél türelmes, nem fog egyik napról a másikra meglenni semmi. De még fiatal vagy, nem vagy elkésve, még időben össze tudod magad szedni.


Sok sikert, hajrá!

2021. jún. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%

Én először rendbe tenném az életem. Egy rendezett élet mindenkinek vonzóbb, akár csak barátokról akár barátnőkről beszélünk.


Meg kell tanulnod türelmesnek lenni magadhoz, ha valami nem jön össze vagy nem elég gyorsan újra nekifutni, kitartani.

2021. jún. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%
Ne barátnőt akarj egyelőre. Kérjél szakmai segítséget, mert hosszú évek terápiás munkájára lesz szükség, hogy ebből legyen valami. Elég mélyről jössz, de innen szép nyerni. Most jó nőkről álmodozni teljesen felesleges, még az ismerőseid is menekülnek tőled. Gondolom a családod is elég mérgező lehet, próbálj meg onnan elkerülni. Nézz olyan munkát, ahol adnak szállást is, jót tesz majd a környezetváltozás. Új lappal indulhatsz, új emberekkel. Dicséretes, hogy változni akarsz, ne add fel de tegyél érte.
2021. jún. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%

"Anyám ygakran mondja hogy ne a szép lányok után menjek hanem a szürke nevesincs alighoygelmegy lányokra pályázzak. De ezektől a hideg kiráz, élettelenek, unalmasnak groteszk valaminek érzem őket."

Biztos lehetsz benne, hogy rólad is ezt gondolják és igazuk is van.

A picsogás helyett járj dokihoz és szedd össze magad!

Menj edzeni és keress munkát! Mi nem egyszerű ezen???

N29

2021. jún. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Hogy alakult a történeted így lassan egy év után?

Rendkívül kíváncsi vagyok, mert egy ideje azt érzem, hogy saját ostobaságom miatt új alapra kéne helyezzek nagyon sok mindent magam körül.

2022. ápr. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Barátnőm továbbra sincs, néha furcsa álmaim vannak: rémisztőek. Próbálok változtatni magamon de ennyi. Nagy változás nincs esetleg kicsik, aprók.
2022. ápr. 10. 09:23
 9/9 anonim ***** válasza:
Azóta valami változás?
2023. okt. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!