Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy az idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy az idősebb férfiak közelednek, bókolnak, próbálnakeg flörtölni velem szinte kizárólag?

Figyelt kérdés

30 éves vagyok, de állítólag pár évvel fiatalabbnak látszódom. És ezt tapasztalom.

Mondjuk mindig is az idősebbek jöttek be, de jól esne ha saját korosztalyomnak is bejönnék.

Az idősebb férfi 40-45-50 évest jelent.


2021. jún. 26. 15:04
 1/5 Noren1989 ***** válasza:
100%

Milyen a körölötted levő emberek korosztályos összetétele?

Hány van közülük párkapcsolatban?

2021. jún. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%
Azért mert neked is ők jönnek be. Engem is mindig a nálam 15-20 évvel idősebb férfiak vonzottak, így én is őket vonzom. Szinte sosem próbálkoztak nálam a velem egyidősek, mintha érezték volna, hogy esélyük nincsen.
2021. jún. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%

Mert az a korosztály ad erre.

Sokkal nagyobb élmény egy nőt meghódítani, mint megdugni

2021. jún. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
44%
Mert szarul nézel ki.
2021. jún. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ők magabiztosabbak a korukból kifolyolóag.

Én pl. negatív tapasztalatok miatt kerülöm párkapcsolati téren, az 5 évnél idősebb pasasokat. Mégis betalálnak engem is. Adják a lazát, és hogy ők tudják mitől döglik a légy. Plusz szerintem nem veszik úgy komolyan az ismerkedést, nem dőlnek a kardjukba, ha pl én nemet mondok, akkor máshol próbálkoznak és úgyis lesz nő, akinél bevágódnak.

2021. jún. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!