Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 17 évesen az idősebb 30-40+os...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 évesen az idősebb 30-40+os nők jönnek be. Velem van a baj?

Figyelt kérdés
Van más is így? Vagy ezt kinövi az ember

2021. máj. 20. 18:47
1 2 3
 1/22 rihe ***** válasza:
88%
Ha CSAK azok akkor ja, kicsit abnormális, de nem problémás
2021. máj. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
32%
Hiányzik anyuci?
2021. máj. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
23%
veled.
2021. máj. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is bejönnek az idősebb nők. Az, hogy érett, tudja mit akar, tudja mit keres, nagyon sokat változtat rajtuk. A kommunikáció egyenesebb, egyszerűbb, tisztább, érti önmagát, ha egy egészséges nőről beszélünk. De ezek a pozitívumok mellékesek, ösztönből jön, hogy hiába idősebb, mégis valami dinamikát érzek, ha olyan.

21/F

2021. máj. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Jo ez igy, csak nem nagy a kinalat. Keves no erez viszont vagy vallalja fel. De azert vannak, en tudom 😜.
2021. máj. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan, hogy az ember olyanra vágyik, ami nem szokványos, nem "normális". Én meg nő létemre kedvelem a sokkal fiatalabb férfiakat. De hát nem kapom meg őket nyilván, mert csak szexre nem kell senki, kapcsolat meg nyilván nem lesz belőle. Így jártam. (És még három nyilván.)
2021. máj. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
0%
"Valódi" emberek? Marinéni a kisboltból? Vagy Hollywood hírességei? Nagyon nem mindegy. Egy átlag 40 éves nő nem néz ki úgy, mint egy filmsztár 40 évesen.
2021. máj. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Azért nem csak filmsztátok néznek ki 40 évesen jól
2021. máj. 20. 21:35
 9/22 anonim ***** válasza:

4-es vagyok.

", kapcsolat meg nyilván nem lesz belőle."

Miért nem lesz belőle? Én simán bevállalnám az idősebb nőkkel is, ha az érzelmeink úgy alakulnak, hogy egymásba szeretünk. Az egymás iránt érzett szeretet fontosabb, mint hogy ki mennyi idős. Gyerektervezés, hasonlók, az nyilván más kérdés lenne, hogy mennyire komolyan gondolja a két fél hosszútávra. (Ahhoz erős szerelemnek kéne lennie)


"Azért nem csak filmsztátok néznek ki 40 évesen jól"

Simán nézhet ki nagyon jól is egy idősebb nő. De akinek van szeme, az nem csak a húst nézi, hogy most mennyire friss, hanem látja a mögöttes tartalmát is, együttesen.

2021. máj. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
0%
Hát ha kinézetre jön be szerintem nincs gond, de egy 20-as mindig szebb :D
2021. máj. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!