Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők/lányok ha ránézésre azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők/lányok ha ránézésre azt gondoljátok egy nektek tetsző férfiről hogy X korú, de kiderül 5 évvel idősebb mert kölyökképű, akkor már nem is akartok tőle semmit?

Figyelt kérdés

Általában 4-5 évvel gondolnak kevesebbnek a koromnál genetika, megjelenés, életmód miatt. 27 éves vagyok és 22-23 évesnek tippelnek mostanában újonnan megismert férfiak és nők egyaránt, amit nem én húzok ki belőlük, hanem ha megtudják az igazi korom jellemzően meglepődnek és ők mondják.


Szerintetek ez mekkora hátrány? Ha pl tetszem egy 20 vagy 22 vagy 24 éves nőnek és megtudják mégsem annyi vagyok, amennyinek kinézek. Idősebbet nem is nagyon írok, mert a 25+ -os nőknek ritkán szoktam komolyra tetszeni, mert nem is gondolnak annyinak, amennyi vagyok és a legtöbb nő magánál idősebb férfit keres.


2021. máj. 12. 09:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Nem érdekel a kora, csak ne legyen sulis.
2021. máj. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%
Egy 22 éves nőnek miért lenne probléma az, hogy 27 vagy?
2021. máj. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Lehet mert az ő fejében megvan, hogy mondjuk maximum 25 évest tud elképzelni maga mellé. Ezt lehet rosszul gondolom, hogy ilyen lehetséges, de mondjátok meg légyszi ti. Azért tettem fel a kérdést.
2021. máj. 12. 09:45
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te ezt a problémát totál bebeszéled magadnak. Kábé az lenne reális probléma, ha egy 60 éves nő kinéz 40-nek (van ilyen, bár ritkán) és ha ez kiderül, akkor a pasi nem túl boldog.
2021. máj. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az az érzésem, hogy nem emiatt nem állnak veled szóba a nők, és ezzel próbálod megmagyarázni magadnak.
2021. máj. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ez simán lehetséges, azért is tettem fel a kérdést és érdekel mások véleménye (első sorban 20-25 éves lányoké, de bárki írhat), hogy megtudjam én gondolom-e túl a dolgot, vagy tényleg van ebben valami, hogyha egy ránézésre 22 évesnek hitt srácról kiderül 27, akkor emiatt ne akarnának tőle valamit.
2021. máj. 12. 10:04
 7/12 A kérdező kommentje:
5. Nem erről van szó, hogy ne állnának szóba velem a nők, vagy ne lennének sikereim náluk. Csak mert valakinek van valamilyen problémája, amiről itt ír nem jelenti hogy egy szűz lúzerről van szó. De az is zavaró, ha ismerkedéskor mondjuk 10-ből 3 esetben megtörténik ez, amit írtam.
2021. máj. 12. 10:06
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
nem ezert nincsen nod, kisbaratom.
2021. máj. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Amikor 21 évesen találkoztam a férjemmel, azt hittem róla, hogy 24, nagyon max 25 éves. Aztán másnap megkerestem facebookon, ott láttam, hogy amúgy 28. Nem tűnik drasztikusnak a különbség így számokban, nekem mégis ijesztő volt, mert egy 24-25 éves pasiról még el tudtam képzelni, hogy 21 évesen "komolyan" vesz, de 28 éves FELNŐTT FÉRFI mégis mit akarhatott vajon egy hozzám hasonló kis fruskától? De azért adtam a dolognak egy esélyt, mert nagy volt az összhang, úgy voltam vele, max koppanok, na bumm, pont a fiatalságom miatt ezen nem aggódtam, mert tudtam, hogy úgyis lesz más, ha ő nem jön össze.

Most én vagyok 28, és még mindig komolyan vesz :D Ő most 34, ha kicsit rendbe szedi magát (fodrász, borotválkozás, ilyenek), akkor simán eladhatná magát 28-30 évesnek. Szerintem ez előnyös amúgy. Szóval szerintem ha te érezteted az adott lánnyal, hogy tényleg érdekel, akkor ha te is őszintén tetszel neki, akkor a kor önmagában nem fogja hátráltatni, később meg még jól is fogja érezni magát, hogy ilyen fiatalos pasija van :)

2021. máj. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
93%
#9 leírja korrektül, hátrány. Neki nem volt dealbreaker, de sok lány megijed tőle, meg egy kérdőjel benne, ami elbizonytalanítja. Ma a nők nem szeretik a kérdőjeleket. Mindent készen kapnak, a pasit miért ne.
2021. máj. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!